`

СПЕЦИАЛЬНІ
ПАРТНЕРИ
ПРОЕКТА

BEST CIO

Определение наиболее профессиональных ИТ-управленцев, лидеров и экспертов в своих отраслях

Человек года

Кто внес наибольший вклад в развитие украинского ИТ-рынка.

Продукт года

Награды «Продукт года» еженедельника «Компьютерное обозрение» за наиболее выдающиеся ИТ-товары

 

GREENNET отримала статус 1-tier партнера Cisco

+33
голоса

GREENNET отримала статус 1-tier партнера Cisco

Багаторічний партнер Cisco компанія GREENNET та Cisco Systems підписали контракт на пряме постачання обладнання в Україну.

Коментуючи подію, комерційний директор GREENNET Олег Скребцов відмітив: «Cisco один із ключових виробників, з якими ми співпрацюємо з дня заснування.  Найвищій партнерський статус Cisco GOLD Partner підтверджує високі компетенції нашої інженерної команди. А неодноразові відзнаки GREENNET, як найкращого партнера в регіоні, засвідчують наш досвід у впровадженні рішень Cisco. Отримання прямого договору з провідним виробником обладнання в світі є для нас певним маркером високого рівня довіри зі сторони Cisco Systems, і разом з цим ми розглядаємо це, як один з етапів стратегії розвитку компанії, спрямованого на покращення послуг та продуктів, які дозволяють клієнтам компанії отримувати якісні та конкурентні за ціною рішення для виконання своїх бізнес-задач»

Компанія має багаторічний досвід успішного впровадження та підтримки різних ІТ проектів,  як в Україні так й за кордоном.

«Великі підприємства, фінансові установи та телекомунікаційні компанії покладаються на компетенції наших фахівців у впровадженні індивідуально розроблених рішень, які забезпечують максимальну продуктивність та ефективність їх бізнесу»,  підкреслив Олег Скребцов.

«Компанія GREENNET є одним з наших ключових партнерів в регіоні з найвищим статусом CISCO Gold Partner. А підписання прямого контракту та отримання статусу 1-tier Partner є логічним продовженням нашої плідної співпраці. Ми впевнені, що це надасть ще більше можливостей для клієнтів в Україні впроваджувати передові рішення Cisco для їх бізнесу», заявив Сергій Мартинчук, генеральний менеджер Cisco в Україні.

Про компанію:
Заснована в Грузії у 1998 році компанія GREENNET на сьогодні є провідним системним інтегратором та постачальником мережевих рішень в країнах СНД з представництвами в Україні, Білорусі, Вірменії та Азербайджані.
У складі комплексних послуг компанія може запропонувати повний спектр робіт при впровадженні систем і рішень. При цьому замовник отримує оптимальні рішення за вартістю і функціоналом на базі останніх досягнень в сфері інформаційних технологій.
GREENNET має партнерські відносини зі світовими лідерами в галузі мережевих технологій, включаючи Cisco Systems, NetApp, Dell, Lenovo, HP, Microsoft та іншими.

Як протидіяти DDoS та цілеспрямованим атакам на інфраструктуру

+33
голоса

Напечатать Отправить другу

Читайте также

 
 

  •  Home  •  Рынок  •  ИТ-директор  •  CloudComputing  •  Hard  •  Soft  •  Сети  •  Безопасность  •  Наука  •  IoT