`

СПЕЦІАЛЬНІ
ПАРТНЕРИ
ПРОЕКТУ

Чи використовує ваша компанія ChatGPT в роботі?

BEST CIO

Определение наиболее профессиональных ИТ-управленцев, лидеров и экспертов в своих отраслях

Человек года

Кто внес наибольший вклад в развитие украинского ИТ-рынка.

Продукт года

Награды «Продукт года» еженедельника «Компьютерное обозрение» за наиболее выдающиеся ИТ-товары

 

>Рынок


Запись в блоге

Microsoft зацікавився французьким Mistral AI, Єврокомісія вже напружилася

Французький стартап Mistral AI, створений у квітні 2023 року колишніми співробітниками Meta Platforms та Google DeepMind, активно розвивається. Компанія випустила модель Mistral Large, яка доступна через API, та бета-версію чат-бота Le Chat

Новость

Новость

Broadcom продає бізнес віддаленого доступу VMware інвесткомпанії KKR за 3,8 млрд дол.

Broadcom повідомила, що продає бізнес VMware у сфері обчислень для кінцевих користувачів (EUC, end-user computing) приватній інвестиційній компанії KKR & Co. в рамках угоди вартістю майже 4 мільярди доларів.

Новость

Новость

Безпілотні сили України знищили ворожої техніки більш як на 5,5 млрд дол.

Міністерство внутрішніх справ України повідомило, що у структурі є групи розробників-конструкторів і центр підготовки пілотів безпілотників. Про це Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко повідомив.

Новость

Intel презентує 288-ядерний процесор Xeon Sierra Forest на MWC 2024

У відповідь на вимоги операторів зв’язку щодо енергоефективного масштабування корпорація Intel представила два основних оновлення, які допоможуть зменшити займану площу, енергоспоживання та сукупну вартість володіння (TCO) в мережах з ядром 5G.

Новость

Україна отримає дві тисячі портативних електрогенераторів від Об’єднаних Арабських Еміратів

За координації Міністерства енергетики до України надійшло 7 вантажів гуманітарної допомоги від Об’єднаних Арабських Еміратів загальною вагою близько 100 тонн.

Запись в блоге

Штучний інтелект заразливий

Минулого тижня ринкова капіталізація Nvidia зросла за день на рекордні 277 мільярдів доларів. Після виходу фінансової звітності акції виробника ШІ-чіпів Nvidia злетіли в четвер на 16,4%, а зростання капіталізації компанії стало найбільшим денним стрибком в історії Уолл-стріт. Наразі ринок оцінює компанію у 1,97 трильйона доларів.

Новость

Японія має намір інвестувати 67 млрд дол. у розвиток виробництва чипів

Як повідомляє Bloomberg, Японія вкладає мільярди доларів у довгострокову стратегію на відродження у виробництво напівпровідників та ізоляцію своєї економіки від зростаючої напруженості у відносинах між США та Китаєм.

Новость

Верховна Рада підтримала законопроєкт про єдину роумінгову зону

Як повідомляє Мінцифри, українці, які подорожуватимуть країнами ЄС, зможуть користуватися національними тарифами мобільного зв’язку і не сплачувати додаткових коштів за послуги роумінгу протягом 4 місяців. Так само європейські мандрівники користуватимуться домашніми тарифами.
 

Ukraine

 

  •  Home  •  Ринок  •  IТ-директор  •  CloudComputing  •  Hard  •  Soft  •  Мережі  •  Безпека  •  Наука  •  IoT