`

СПЕЦИАЛЬНІ
ПАРТНЕРИ
ПРОЕКТА

BEST CIO

Определение наиболее профессиональных ИТ-управленцев, лидеров и экспертов в своих отраслях

Человек года

Кто внес наибольший вклад в развитие украинского ИТ-рынка.

Продукт года

Награды «Продукт года» еженедельника «Компьютерное обозрение» за наиболее выдающиеся ИТ-товары

 

>Рынок


Новость

Освітні заклади в Україні мають потребу у понад 90 тис. компьютерів

Міністерство освіти і науки спільно з ЮНІСЕФ проводить роботу щодо збору інформації про потреби об'єднаних територіальних громад у забезпеченні комп’ютерною технікою вчителів шкіл та закладів професійно-технічної освіти для навчального процесу.

Новость

Новость

Ціни на чипи підвищаться цього року мінімум на 5-7%

Найбільші у світі компанії, що продукують чипи, включаючи Taiwan Semiconductor Manufacturing Company, Samsung і Intel, розглядають можливість подальшого підвищення цін, повідомили аналітики CNBC.

Новость

Телекоммережі “Укртелеком” на Київщині відновлено на 98%, а на Сумщині - повністю

“Укртелеком” повідомив, що координує свою діяльність із ЗСУ, Держспецзв'язком, НКЕК та забезпечує послугами абонентів у 86% населених пунктів, де є мережі оператора, в усіх областях, крім Луганської.

Новость

Найбільший російский оператор МТС почав продавати уцінені та вживані смартфони

Як повідомляють мордорські ЗМІ, російський МТС запустила продаж уцінені та вживані смартфони у власних магазинах, включаючи онлайн. Оператор почав пропонувати російським споживачам більш дешеві альтернативи, оскільки інфляція росте, а західні бренди зупинили постачання.

Новость

За добу відновлено електропостачання 38 тисячам споживачів

Як повідомляє Міненерго за минулу добу відновлено електропостачання близько 38 тисячам споживачів. Зокрема, у Запорізькій області — 17,2 тисячам, Київській — 15 тисячам, Харківській – 2,4 тисячам, Донецькій — 900 споживачам.

Новость

На Diia Summit у Давосі презентовано нове бачення розвитку діджитал-держави

У Давосі 24 травня в межах Міжнародного економічного форуму відбувся перший International Diia Summit Brave Ukraine. Дата обрана не випадково - рівно три місяці Україна чинить героїчний спротив російської агресії.

Новость

Київстар сплатив 3 млрд грн податків то спрямував 33 млн грн на благодійництво

Від початку масштабного вторгнення росії в Україну, національний телеком оператор сплатив до держбюджету 3 млрд грн податків і зборів, перерахував до благодійних фондів  33 млн грн і надав абонентам підтримку  бонусами і безкоштовними послугами зв`язку на суму понад 420 млн грн.

Новость

Офіційно запрацював «Закарпатський IT-кластер», наразі 100 компаній та 300 ФОПів

«Закарпатський IT-кластер» офіційно розпочав свою роботу. Заявки на вступ подали вже близько 100 компаній та 300 ФОПів. До ради правління ІТ-кластера входять 11 компаній: Astound Commerce, SoftServe, Sigma Software, Genesis, 4team, Telesens, EPAM, Intellias, Squad, Canfly та PettersonApps.

Новость

Samsung має намір інвестувати 356 млрд доларів протягом п'яти років

Samsung Group інвестує 450 трильйонів вон (356 мільярдів доларів) протягом наступних п’яти років, щоб прискорити зростання в напівпровідникові та інші технології нового покоління, повідомляє Reuters.
 
 

  •  Home  •  Рынок  •  ИТ-директор  •  CloudComputing  •  Hard  •  Soft  •  Сети  •  Безопасность  •  Наука  •  IoT