`

СПЕЦИАЛЬНІ
ПАРТНЕРИ
ПРОЕКТА

BEST CIO

Определение наиболее профессиональных ИТ-управленцев, лидеров и экспертов в своих отраслях

Человек года

Кто внес наибольший вклад в развитие украинского ИТ-рынка.

Продукт года

Награды «Продукт года» еженедельника «Компьютерное обозрение» за наиболее выдающиеся ИТ-товары

 

LG One:Quick Flex – рішення все-в-одному для відеоконференцій та інтерактивної роботи

0 
 

Компанія LG Electronics (LG) представила дисплей LG One: Quick Flex (модель 43HT3WJ) із 43-дюймовим сенсорним 4K UHD екраном.

Рішення LG One:Quick Flex оснащено вбудованими камерою, мікрофонами та динаміками, надаючи просте та зручне підключення до сеансів відеоконференцзв'язку. Дальність захоплення звуку до 3 м та широкий кут огляду камери в 88 градусів дозволяють використовувати дисплей для групових нарад. У новинці реалізовано двоканальний звук (10+10 Вт).
LG OneQuick Flex – рішення все-в-одному для відеоконференцій та інтерактивної роботи
Використана в новинці сенсорна технологія In-Cell та наявність у комплекті з дисплеєм спеціального стилусу дозволяють робити нотатки та малювати. А всі результати роботи можуть бути збережені в пам'яті пристрою та надіслані електронною поштою, записані на USB-накопичувач або відправлені через QR код для мобільних пристроїв.

LG One: Quick Flex може бути доповнений мобільною підставкою з колесами, яка підтримує поворот та використання у портретному режимі. висоту стійки можна регулювати залежно від положення чи зросту користувача.
LG OneQuick Flex – рішення все-в-одному для відеоконференцій та інтерактивної роботи
Інтерфейс LG One: QuickFlex адаптований для сенсорного керування та спроєктований так, щоб бути схожим на інтерфейс мобільних пристроїв. Корпус LG One:Quick Flex виконаний у бежевому кольорі з гладкою поверхнею та поєднується з навколишнім інтер'єром.
LG OneQuick Flex – рішення все-в-одному для відеоконференцій та інтерактивної роботи
LG One: Quick Flex може використовуватись як у діловій сфері, освітніх закладах, так і споживачами. Спільна робота з описом своїх ідей за допомогою малюнків та нотаток буде корисною для ділових зустрічей. Для освітніх закладів LG One: Quick Flex є інтерактивним навчальним інструментом, за допомогою якого малюнки та записи учнів, зроблені під час уроку, можуть бути збережені як зображення. Студенти також оцінять можливість робити нотатки на навчальних матеріалах та брати участь у дистанційних заняттях без будь-якого додаткового обладнання. Крім того, LG One: Quick Flex можна використовувати для віддаленого навчання, домашніх тренувань та відеодзвінків із близькими людьми.

Як протидіяти DDoS та цілеспрямованим атакам на інфраструктуру

0 
 

Напечатать Отправить другу

Читайте также

 
 

  •  Home  •  Рынок  •  ИТ-директор  •  CloudComputing  •  Hard  •  Soft  •  Сети  •  Безопасность  •  Наука  •  IoT