`

СПЕЦІАЛЬНІ
ПАРТНЕРИ
ПРОЕКТУ

Чи використовує ваша компанія ChatGPT в роботі?

BEST CIO

Определение наиболее профессиональных ИТ-управленцев, лидеров и экспертов в своих отраслях

Человек года

Кто внес наибольший вклад в развитие украинского ИТ-рынка.

Продукт года

Награды «Продукт года» еженедельника «Компьютерное обозрение» за наиболее выдающиеся ИТ-товары

 

microLED - конкуренція зростає

+11
голос

Комерціалізація технології microLED зіткнулася із затримками відмічається у звіті Yole Intelligence.

Екосистемна конкуренція впливає на розвиток microLED в таких регіонах, як Китай, Тайвань та Південна Корея, зазначають.

Початковий оптимізм навколо технології microLED у 2017 році, з очікуваннями комерціалізації до 2020-2021 років, поступився місцем більш тривалим часовим рамкам. Зараз прогнозується, що значні обсяги виробництва будуть досягнуті в найближчі 2-3 роки, а широке впровадження споживачами може зайняти 5-10 років.

«Попри значні інвестиції в галузь - до 2023 року буде витрачено понад 11,5 млрд дол., в тому числі 8,8 млрд дол. на R&D і фінансування стартапів і 2,7 млрд дол. на пілотні лінії і підготовку виробництва, - шлях до успіху був позначений злетами і падіннями, часто через труднощі в досягненні високопродуктивного, низькозатратного, великомасштабного виробництва», Ерік Вірей (Eric Virey), старший аналітик з питань ринку та технологій в Yole Intelligence.

Нагальна потреба в успіху технології microLED зростає в міру того, як технологія OLED продовжує розвиватися. Оскільки вартість навряд чи буде елементом диференціації, щоб зарекомендувати себе як сильну альтернативу OLED, мікросвітлодіоди повинні мати чіткі переваги в продуктивності та функціональності. Це включає вищу яскравість, глибину кольору, стабільність, модульні дисплеї тощо. Успіх microLED може залежати від проривних архітектурних змін, таких як мікродрайвери Si -CMOS, які мають потенціал для реалізації передових функцій, серед іншого пам’ять в пікселі або інтегрованих датчиків, а також значно зменшеного енергоспоживання. Мікродрайвери також можуть перетворити індустрію дисплеїв на повністю напівпровідникову галузь.

«Однак такі зміни можуть відбуватися під впливом аутсайдерів галузі та потребують подальшої оптимізації, щоб конкурувати з традиційними TFT-архітектурами. У цьому мінливому ландшафті такі компанії, як Apple, з її гібридним підходом мікродрайвер + TFT, та інноватори, такі як X-Display, VueReal, Aledia, Sapien Semiconductors, Lextar та інші, змагаються за конкурентну перевагу. Але проблеми з ціноутворенням залишаються, особливо для тих, хто не входить до числа найбільших гравців, що мають доступ до напівпровідникового виробництва Si-CMOS», - говорить Рафаель Мермет-Ляудоз (Raphaël Mermet-Lyaudoz), аналітик з питань технологій та ринків в Yole Intelligence.

Digital Twin для мережевої інфраструктури: технологія завтрашнього дня, що доступна вже сьогодні

+11
голос

Напечатать Отправить другу

Читайте также

 

Ukraine

 

  •  Home  •  Ринок  •  IТ-директор  •  CloudComputing  •  Hard  •  Soft  •  Мережі  •  Безпека  •  Наука  •  IoT