`

СПЕЦІАЛЬНІ
ПАРТНЕРИ
ПРОЕКТУ

Чи використовує ваша компанія ChatGPT в роботі?

BEST CIO

Определение наиболее профессиональных ИТ-управленцев, лидеров и экспертов в своих отраслях

Человек года

Кто внес наибольший вклад в развитие украинского ИТ-рынка.

Продукт года

Награды «Продукт года» еженедельника «Компьютерное обозрение» за наиболее выдающиеся ИТ-товары

 

>Мировые рынки


Новость

Співзасновник OpenAI Ілля Суцкевер покидає компанію

Співзасновник і головний науковий співробітник OpenAI Ілля Суцкевер (Ilya Sutskever) залишає стартап, який знаходиться в центрі сьогоднішнього буму штучного інтелекту, повідомляє Reuters.

Новость

Світові витрати на хмарні сервіси у І кв. зросли на 21% до 79,8 млрд дол.

Як повідомляє Canalys, у першому кварталі 2024 року світові витрати на послуги хмарної інфраструктури зросли на 21% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, досягнувши 79,8 млрд дол., що на 13,4 млрд дол. більше.

Новость

Україна та Корея домовилися про співпрацю у будівництві атомних блоків та локалізації виробництва обладнання

Міністерство енергетики України, повідомило, що НАЕК «Енергоатом» та корейська Hyundai Engineering and Construction Co.(HDEC) домовились про співпрацю у проектуванні, будівництві та введенні в експлуатацію нових енергоблоків атомних електростанцій в Україні.

Новость

Після поновлення російських атак на енергетику Україна отримала понад 600 тонн допомоги

Міжнародні партнери активно допомагають Україні у відновленні енергетичної інфраструктури. Зокрема, за координації Міненерго після поновлення російських атак на енергетику до України

Новость

Акції Cisco зростають на тлі відновлення попиту на мережеве обладнання

Reuters повідомляє, що акції Cisco Systems виросли приблизно на 4% до дзвінка в четвер після того, як оптимістичний прогноз на четвертий квартал сигналізував про подальшу стабілізацію попиту на мережеве обладнання. Сказалися й вигоди від купівлі за 28 мільярдів доларів компанії Splunk, що займається кібербезпекою.

Новость

Новость

IBM продає Palo Alto своє рішення QRadar, компанії розширюють партнерство

Palo Alto Networks офіційно повідомило, що купує у IBM хмарне рішення QRadar в рамках ширшого партнерства, яке надасть доступ до більшої кількості консультантів і більшої клієнтської бази.

Новость

«Укренерго» повідомило про планові обмеження по всій Україні впродовж доби 16 травня

«Укренерго» повідомило, що з 00:00 та впродовж доби 16 травня по всій Україні для побутових та промислових споживачів будуть діяти планові обмеження - графіки погодинних відключень. Це допоможе зробити контрольовані відключення більш передбачуваними для споживачів, а роботу енергосистеми більш безпечною.

Новость

В Amazon Web Services зміна керівника

Reuters повідомляє, що глава Amazon.com прибуткового підрозділу хмарних обчислень Amazon Web Services, піде у відставку наступного місяця після трирічного терміну. Адам Селіпскі (Andy Jassy), який також є членом команди Amazon, що консультує генерального директора Енді Джасі (Andy Jassy), залишить компанію 3 червня.

Новость

Поставки принтерів в Західній Європі у І кв. знизилися на 20,6%

Згідно з щоквартальним звітом IDC, поставки периферійних пристроїв для друку в Західній Європі в І кв. 2024 року скоротилися на 20,6% в річному обчисленні до 3,3 млн одиниць.
 

Ukraine

 

  •  Home  •  Ринок  •  IТ-директор  •  CloudComputing  •  Hard  •  Soft  •  Мережі  •  Безпека  •  Наука  •  IoT