`

СПЕЦИАЛЬНІ
ПАРТНЕРИ
ПРОЕКТА

BEST CIO

Определение наиболее профессиональных ИТ-управленцев, лидеров и экспертов в своих отраслях

Человек года

Кто внес наибольший вклад в развитие украинского ИТ-рынка.

Продукт года

Награды «Продукт года» еженедельника «Компьютерное обозрение» за наиболее выдающиеся ИТ-товары

 

AVerMedia виходить на ринок України

+33
голоса

AVerMedia виходить на ринок України

Компанія AVerMedia Technologies, один з лідерів у сегменті плат відеозахвату та обладнання для стримерів, виходить на український ринок.

Як підкреслюється, приводом для цього стало зростання популярності стрімінгу в Україні, та запит на надійне і якісне обладнання. Тож невдовзі, ті хто шукав потужну карту для захвату 4К відео, чи зручний мікшерний пульт для стрімів, матимуть змогу придбати їх у торговельних мережах з офіційною гарантією і підтримкою.

Зазначається, що для виходу на ринок України були обрані найпопулярніші продукти у кожному з сегментів. Тож кожен, від початківця до професійного стрімера, знайде варіант по своїм потребам і фінансовим можливостям. Так, асортимент складатиметься з зовнішніх карт для захоплення стрімів, внутрішніх карт, пристроїв для захоплення відеопотоку, мікшерів, мікрофонів та веб-камер.

Стрімерам-початківцям сподобається USB 2.0 карта Live Gamer MINI та PCIe карта Live Gamer HD 2, які забезпечують захоплення FullHD відео.

Тих, хто обирає роздільну здатність побільше, зацікавить USB2.0 карта Live Gamer Portable 2 Plus або USB 3.1 Type-C карта Live Gamer EXTREME 2, яка може працювати з відеопотоком до 4K60p, записуючи FullHD 60p - чого достатньо для більшості стрімів.

Якщо ж користувач прагне вести запис у максимальній якості, то до його послуг USB 3.1 Type-C карта Live Gamer Ultra, PCIe карта Live Gamer 4K чи Thunderbolt 3 карта Live Gamer Bolt, які забезпечують захоплення 4К відео 60p, або швидкісного FullHD з частотою 240 кадрів в секунду.

А якщо потрібно вести запис відео з двох джерел одночасно, то у AVerMedia є PCIe карта Live Gamer DUO, яка з легкістю впорається з таким завданням. На виході ви отримаєте FullHD з частотою 60 кадрів на секунду. Можлива конвертація з 4К, зміна розміру та накладення відео виконуються силами самої карти, тож навантаження на комп’ютер при цьому мінімальне.

AVerMedia пропонує продукти і для прямої трансляції відеосигналу.

Так, з USB 3.0 картою ExtremeCap UVC, ви можете конвертувати відео з HDMI роз’єму відеокамери безпосередньо у відеопотік роздільною здатністю до 1920x1080 точок. Підключивши карту до комп’ютера чи смартфона (через OTG перехідник) це відео можна транслювати ніби зі звичайної веб-камери.

Також стартовий асортимент бренду включатиме мікшерний пульт Live streamer NEXUS, мікрофони Live streamer MIC330 та AM310, автофокусну вебкамеру PW310P, ширококутну вебкамеру PW315, та Ultra HD 4K вебкамеру PW513. Доречі, вебкамери отримали сертифікацію від Zoom і чудово підходять не тільки для стрімінгу, а й для домашнього або офісного використання.

У якості партнера для виходу на ринок України AVerMedia обрали ERC - одного з найбільших дистриб’юторів комп’ютерної та споживчої техніки, який співпрацює з найбільшими роздрібними мережами і має велику мережу сервісних центрів.

Де і як компаніям необхідно укріпити свій захист

+33
голоса

Напечатать Отправить другу

Читайте также

прастите, но кто тогда заваливал тюнерами в 2007-09 годах? -=8()

Подтверждаю: много лет уже известен этот бренд среди специалистов в Украине.

иногда случается, что компания выходит на рынок не одиножды

Я,только - за! Это известная и уважаемая небольшой прослойкой специалистов, которые имеют дело с устройствами их производства, компания. Я буду радоваться их официальному "приходу" в Украину, каждый раз когда они об этом будут заявлять. =)

"выходит на рынок не одиножды"

У всех старых девайсов от этого производителя был один существенный недостаток - после выхода очередной версии Windows они переставали работать (включая и устройства, работающие через USB).
В конце концов пользователям это надоело и продукцию AVerMedia просто перестали брать (сугубо внешние тюнеры умирали сами по себе через пару лет эксплуатации, так и не дожив до перехода на цифровое ТВ).

Прошло довольно много времени и в AVerMedia должно быть решили, что поколения пользователей сменились и об этом уже больше никто не помнит :)

о да! Помню под ХР 509UA - работало всё.
С переходом на Виндовс7 - отвалилась половина функций родной программы.
Это было весело...

Оффтоп вопрос: Михаил, скажите пожалуйста, а коллектив КО - "зацепит" решение Сергея Арабаджи - продать ИТС? Что будет с КО?

Никак не зацепит )

"Компьютерное Обозрение" с 2011 года развивается как отдельный самостоятельный проект - юридически и финансово

Дякую за відгук. Радий за КО, залишаюся вашим вірним читачем.

Прочитав заголовок, подумал, что опять ретро-статья :)

Помните классика: "Долгая память хуже, чем сифилис"?

А это эффект всеобщего информатория.
Если до 2000го года выудить информацию за считанные секунды о событиях 80х 60х было чрезвычайно сложно, то сегодня человека можно процитировать в течении пары минут. (не забываем о низком качестве поисковиков и dial-up доступе). Поисковики лучше не стали, зато развили себе чувство подтасовки рекламы :-))))!

Т.е. все наше информационное пространство нового времени сжимается как в мозгу, так и в местах хранения информации.

Даже если учесть, недавнюю здешнюю новость о 15 летнем полураспаде ссылок, то все равно важные события остаются во многих местах хранения.

 
 

  •  Home  •  Рынок  •  ИТ-директор  •  CloudComputing  •  Hard  •  Soft  •  Сети  •  Безопасность  •  Наука  •  IoT