`

СПЕЦИАЛЬНІ
ПАРТНЕРИ
ПРОЕКТА

BEST CIO

Определение наиболее профессиональных ИТ-управленцев, лидеров и экспертов в своих отраслях

Человек года

Кто внес наибольший вклад в развитие украинского ИТ-рынка.

Продукт года

Награды «Продукт года» еженедельника «Компьютерное обозрение» за наиболее выдающиеся ИТ-товары

 

Intel буде виробляти чипи тайванської компанії MediaTek

+11
голос

Компанія Intel офіційно повідомила у понеділок, що вироблятиме чіпи для тайванської MediaTek, яка останні квартали займає лідерські позиції у сегменті рішень для смартфонів.

Як йдеться у заяві компаній MediaTek щорічно поставляє більше ніж 2 млрд чипів на ринок.

Виробнича домовленість є однією з найбільш значущих угод, про які Intel оголосила з моменту запуску так званого бізнес-напрямку IFS (Intel Foundry Services) на початку минулого року.

Нагадаємо що у контрактному напівпровідниковому бізнесу лідером є TSMC. Раніше Intel в основному продукувала чипи, які розробила сама.

«Для нас це досить велика справа - залучити клієнта з Тайваню, і вони роблять ставку на те, щоб ми розвивалися. І тому це виграш основного якірного клієнта», прокоментував для Reuters Рандхір Тхакур (Randhir Thakur), президент Intel Foundry Services.

Аналітик із виробництва чипів TechInsights Ден Хатчесон (Dan Hutcheson) заявив, що в індустрії були сумніви щодо того, чи зможе Intel розпочати контрактний бізнес по випуску чипів, але угода з MediaTek показує, що компанія на правильному шляху, і її інвестиції, включно з наймання правильних керівників, окупаються.

«Коли ви йдете на контрактне виробництво, ви ризикуєте приблизно двома роками роботи», - підкреслив Хатчесон, указуючи про ризики для таких компаній, які розробляють мікросхеми, як MediaTek. - «Якщо щось трапиться, і виробництво не запрацює, як планувалося, ви втратите необхідне вікно для випуску продукції на ринок».

Попри те, що Intel не надала жодних фінансових подробиць угоди та не вказала, скільки чіпів вона виготовить для MediaTek, компанія заявила, що перші продукти будуть виготовлені протягом наступних 18-24 місяців і будуть розроблені за більш зрілою технологією під назвою Intel 16.

«MediaTek завжди дотримувалася стратегії використання кількох джерел випуску», - йдеться в заяві MediaTek. - «На додаток до підтримки тісного партнерства з TSMC у використанні передових процесів, ця співпраця з Intel збільшить постачання MediaTek p використанням зрілих процесів».

Раніше Intel оголосила, що її підрозділ контрактного виробництва IFS підписав вже угоди з Qualcomm і Amazon.com.

Як протидіяти DDoS та цілеспрямованим атакам на інфраструктуру

+11
голос

Напечатать Отправить другу

Читайте также

 
 

  •  Home  •  Рынок  •  ИТ-директор  •  CloudComputing  •  Hard  •  Soft  •  Сети  •  Безопасность  •  Наука  •  IoT