`

СПЕЦІАЛЬНІ
ПАРТНЕРИ
ПРОЕКТУ

Чи використовує ваша компанія ChatGPT в роботі?

BEST CIO

Определение наиболее профессиональных ИТ-управленцев, лидеров и экспертов в своих отраслях

Человек года

Кто внес наибольший вклад в развитие украинского ИТ-рынка.

Продукт года

Награды «Продукт года» еженедельника «Компьютерное обозрение» за наиболее выдающиеся ИТ-товары

 

Платформа для навушників Qualcomm S7 Pro Gen 1 отримала модуль Wi-Fi

0 
 

Аудіоплатформа Qualcomm S7 Pro Gen 1 має модуль Wi-Fi

На саміті Snapdragon Summit компанія Qualcomm Technologies анонсувала аудіоплатформи Qualcomm S7 і S7 Pro Gen1. Вони призначені для навушників, вкладишів та колонок, і заявлені, як найбільш передові аудіоплатформи в історії компанії. Заявлено, що завдяки поєднанню високопродуктивних обчислень з низьким енергоспоживанням, наявності штучного інтелекту в пристрої та розширених можливостей підключення вони відкриють нову еру аудіоінновацій і забезпечать проривні користувацькі враження. S7 Pro також оснащений мікропотужним модулем Wi-Fi, який дає змогу розширити радіус дії аудіопристроїв набагато більше, ніж це можливо сьогодні за умови використання тільки Bluetooth, що дає змогу користувачам переміщатися будинком, будівлею або кампусом, слухаючи музику або здійснюючи дзвінки.

"Ці платформи встановлюють нову планку для високопродуктивного звуку при наднизькому енергоспоживанні. Вони оснащені першокласними технологіями, які спільно зі штучним інтелектом пристрою забезпечують захопливе та персоналізоване звучання, де б ви не знаходилися - на зустрічі, у спілкуванні, у грі, під час прослуховування музики або просто в тиші", - говорить Діно Бекіс, віцепрезидент і генеральний менеджер підрозділу Wearables and Mixed Signals Solutions, Qualcomm Technologies. "Платформа S7 Pro з мікропотужним Wi-Fi та революційною технологією Qualcomm XPAN ще більше перетворює звукові відчуття, забезпечуючи аудіопокриття всього будинку та будівлі, підтримку багатоканальної потокової музики без втрат із частотою до 192 кГц та покращене багатоканальне просторове аудіо для ігор".
Аудіоплатформа Qualcomm S7 Pro Gen 1 має модуль Wi-Fi
Технологію Snapdragon Sound Technology реалізовано в новітніх мобільних платформах Snapdragon 8 Gen 3 і Snapdragon X Elite, а в парі з пристроями на базі платформ S7 або S7 Pro споживачі зможуть насолодитися звуком так, як це не було можливо досі.

Згідно зі звітом State of Sound Report, слухачі приділяють першорядну увагу якості звуку: 73% респондентів заявили: "Я стежу за тим, щоб якість звуку на моїх пристроях ставала дедалі кращою і кращою з кожною покупкою". Попит на якість музики також перебуває на рекордно високому рівні: 69% респондентів назвали якість звуку без втрат одним із чинників, що визначають купівлю наступних навушників.

Ready, set, buy! Посібник для початківців - як придбати Copilot для Microsoft 365

0 
 

Напечатать Отправить другу

Читайте также

 

Ukraine

 

  •  Home  •  Ринок  •  IТ-директор  •  CloudComputing  •  Hard  •  Soft  •  Мережі  •  Безпека  •  Наука  •  IoT