`

СПЕЦИАЛЬНІ
ПАРТНЕРИ
ПРОЕКТА

BEST CIO

Определение наиболее профессиональных ИТ-управленцев, лидеров и экспертов в своих отраслях

Человек года

Кто внес наибольший вклад в развитие украинского ИТ-рынка.

Продукт года

Награды «Продукт года» еженедельника «Компьютерное обозрение» за наиболее выдающиеся ИТ-товары

 

Топ найкращих зарядок iPhone 13

0 
 

Топ найкращих зарядок iPhone 13

Купити та протестувати всі продукти, які є на ринку нереально. Хтось може користуватися одним довгий час, інший щомісяця пробує щось нове, але навіть за такого розкладу він зможе охопити все. Зарядка для iPhone зараз є дуже затребуваним продуктом, тому ми підготували кілька позицій, в яких впевнені і можемо сміливо рекомендувати.

Мережний адаптер ESR USB-C mini PD Charger 20W
Блок живлення від виробника ESR здійснює швидку, а головне, безпечну зарядку з використанням технології Power Delivery. Зарядка обладнана універсальним роз'ємом живлення USB-C, що дозволяє використовувати кабель будь-якої варіації з таким же штекером. Міні-блок не займає багато місця, ви зможете завжди брати його з собою та заряджати телефон за потреби. Даний тип зарядки з вихідним струмом 20 Вт, витримує 5000 модулів, що підключаються. Варто відзначити, що продукт від ESR виготовлений із міцних матеріалів, тому радуватиме своєю роботою протягом довгих років.

Швидкий зарядний пристрій Anker Nano 20W
Компактний пристрій Anker Nano 20W має перевагу серед схожих моделей тим, що здійснює зарядку у кілька разів швидше, ніж інші пристрої. Якщо порівнювати, то для подачі такої потужності іншим продуктам потрібні більші габарити. Цей крихта має технологію Power Delivery 3.0, щоб процес зарядки був швидким та якісним. А завдяки роз'єму USB-C більше не потрібно довго шукати потрібний шнур.

Мережевий пристрій one Lounge 1Power PD 20W
Така модель славиться тим, що здатна підзарядити ваш смартфон у найкоротший час. Двадцятивольтний мережевий пристрій буде вам не один рік. А блок із якісних матеріалів дає хорошу альтернативу на зміну оригінальному адаптеру. Компанія виробник подбала про те, щоб їхній продукт відповідав усім стандартам якості.

Швидкий зарядний пристрій Baseus Super Si з USB-C
Ще один красень у списку маленьких 20 Вт пристроїв, які миттєво дадуть заряд вашому смартфону. Такий адаптер має дві вбудовані технології для блискавичної зарядки: Power Delivery 3.0 та Quick Charge 3.0. Відмінністю від інших моделей є те, що Baseus Super Si з USB-C має унікальну технологію Super Si. Якісні матеріали забезпечують безперешкодну подачу струму та не допускають перегріву iPhone.

Бездротова зарядка ESR HaloLock 2 в 1 з технологією MagSafe
Корисний та класний пристрій, які можуть здійснювати паралельну зарядку двох девайсів. Технологія MagSafe ніколи не буває зайвим доповненням. Розробники подбали про те, щоб зробити процес зарядки максимально безпечним та блискавичним для айфонів. У комплекті ще йде адаптер на 7.5 W та підтримкою Power Delivery, а також кабель USB-C до USB-C.

Бездротова зарядка та Power Bank – це Momax Q.Power
А ось і зарядка, яку ви шукаєте. Продукт поєднує в собі бездротову зарядку, переносний повербанк на 6700 mAh, та ще й мережевий блок-живлення, що може бути кращим? Навіть на такий повний фарш воно дуже зручне та компактне. При транспортуванні точно знайде своє місце у вашій сумці чи рюкзаку.

Швидка зарядка Mcdodo Mini 20W
Як можна охарактеризувати Mcdodo Mini? Маленькі розміри та якість поповнення енергії на найвищому рівні. Зарядка до 65% за півгодини здійснюється завдяки потужності 20 Вт. Більше не потрібно турбуватися про те, що телефон згорить при стрибках температури або незрозумілих збоях, адже цей блок живлення запобігатиме всім проблемам.

Швидкий зарядний пристрій WIWU Power Turbo
З ним зарядки стане ще швидше, адже можна заряджати два гаджети паралельно, роз'єми USB-A та USB Type-C дозволяють це зробити. Загальна потужність сягає 36 Вт. Для тривалого служіння своєму користувачеві зарядний пристрій виготовлено з якісних матеріалів і не так піддається різним механічним пошкодженням. Інтелектуальний захист не допустить стрибків напруги та перегрівів.

Оригінальний блок живлення від Apple 20W
Не могли ми не додати до цього списку девайс від компанії Apple. Оригінальний продукт, звичайно, зможе з'єднуватися з усіма телефонами з роз'ємом USB-C. Зарядка буде здійснюватися швидко та якісно за потужності 20 Вт. Маленькі розміри дають можливість брати блок живлення із собою за будь-яких обставин.

Як протидіяти DDoS та цілеспрямованим атакам на інфраструктуру

0 
 

Напечатать Отправить другу

Читайте также

 
 

  •  Home  •  Рынок  •  ИТ-директор  •  CloudComputing  •  Hard  •  Soft  •  Сети  •  Безопасность  •  Наука  •  IoT