`

СПЕЦИАЛЬНІ
ПАРТНЕРИ
ПРОЕКТА

BEST CIO

Определение наиболее профессиональных ИТ-управленцев, лидеров и экспертов в своих отраслях

Человек года

Кто внес наибольший вклад в развитие украинского ИТ-рынка.

Продукт года

Награды «Продукт года» еженедельника «Компьютерное обозрение» за наиболее выдающиеся ИТ-товары

 

Евгений Слободянюк

Radeon HD 4870 буде швидшим за GeForce 9800 GTX?

+99
голосов

В ситуації, коли AMD постійно піддається критиці за низьку конкурентоспроможність процесорів та відеокарт – основних продуктів компанії, а аналітики роблять невтішні прогнози щодо долі усього її бізнесу, фортуна, як це вже неодноразово бувало в історії, може раптово повернутися філейною частиною до минулих улюбленців.

Хтозна, можливо сьогоднішня новина стане початком саме такого сценарію для NVIDIA. Як на мене, ця компанія вже давно заслуговує на доброго прочухана, бо за два з гаком роки не спромоглася випустити щось краще, ніж архітектуру DirectX 10 першого покоління (G80).

Як стверджують німецькі колеги, Radeon HD 4870 буде випереджати «новаторський» флагман NVIDIA GeForce 9800 GTX на 40%! Ба, навіть міддл-класовий Radeon HD 4850 з 512 МБ пам’яті має бути швидшим за 9800 GTX на 10%.

Чесно кажучи, я звик з обережністю відноситися до чужих результатів тестувань, а тим більше таких, що курсують у вигляді чуток напередодні виходу нового продукту. Бо, знаєте, бенчмарки – вони як вибори в Україні – результати, при завжди видимій легітимності, можна отримувати дуже по різному, а коментувати їх так і зовсім майже як кому заманеться.

Але в даному випадку, з огляду на попередні технічні характеристики RV770, такі оцінки можуть бути наближені до реальності.

На роздуми, щоправда, наштовхує інформація про деяке зниження стартових рекомендованих цін на серію Radeon HD 4800.
Ну і, звичайно, слід пам’ятати, що конкурувати нові радеони будуть все ж з NVIDIA GT200, який теж ось-ось має вийти.

Залишилося дочекатися появи всіх нових відеоадаптерів в нашій Тестовій лабораторії, щоб розставити всі крапки над і.

Де і як компаніям необхідно укріпити свій захист

+99
голосов

Напечатать Отправить другу

Читайте также

Дякую за за українську, приємно читати :) +1!

Новаторский флагман NVIDIA? :) Я бы постыдился даже цитировать такое выражение! Как новаторский флагман может иметь product life cycle продолжительностью в несколько месяцев? Более того, 9800 GTX хоть и имеет пару интересных нововведений, это все равно тот же чипсет и покупать его владельцам серии 8800 не имеет смысла. Серию 9800 я расцениваю, как маркетинговый ход (выпустить серию Х2 в ответ ATI и показать кто хозяин) и заполнить временный вакуум на рынке.

Что интересует так это как 4к радеоны поведут себя против 9900-й серии. Вот это понастоящему интересно и я надеюсь, что здесь будет прорыв. ATI пока что на руку слухи о 9900-й серии, т.к. многие считают, что она хоть и будет на новом чипсете, все равно не будет революционным продуктом, а просто логическим продолжение линейки. Что-то кардинально новое, судя по слухам, принесёт нам только 10-я модель. Но это всего лишь слухи, а к слухам нужно относится скептически. Так что ждём июля!

Это была не цитата, а ирония =) На то там и кавычки поставлены.

А! Пардон, теперь понял. :)

 
 

  •  Home  •  Рынок  •  ИТ-директор  •  CloudComputing  •  Hard  •  Soft  •  Сети  •  Безопасность  •  Наука  •  IoT