`

СПЕЦИАЛЬНІ
ПАРТНЕРИ
ПРОЕКТА

BEST CIO

Определение наиболее профессиональных ИТ-управленцев, лидеров и экспертов в своих отраслях

Человек года

Кто внес наибольший вклад в развитие украинского ИТ-рынка.

Продукт года

Награды «Продукт года» еженедельника «Компьютерное обозрение» за наиболее выдающиеся ИТ-товары

 

>AMD


Новость

Падіння ціни на графічні чіпи - передвісник кінця дефіциту напівпровідників?

Як повідомляє Reuters, різке падіння цін на графічні чіпи може передвіщати несподівано швидке припинення глобальної кризи чипів, яка вплинула на виробництво всього - від смартфонів до автомобілів.

Новость

AMD продовжує розвивати високопродуктивні хмарні обчислення в нових інстансах Amazon

Компанія AMD оголосила про те, що ии процесори AMD EPYC  будуть використовуватись Amazon Web Services для інстансів Amazon EC2 C6a. За даними AWS, інстанси C6a забезпечують до 15% вищу продуктивність порівняно з інстансами попереднього покоління C5a для різних робочих навантажень, орієнтованих на обчислення.

Новость

Новость

Google Cloud запустила виртуальные машины C2D на базе AMD Epyc 3-го поколения

Компания AMD объявила о том, что процессоры AMD Epyc будут использоваться в новом решении виртуальных машин C2D от Google Cloud для высокопроизводительных рабочих нагрузок (HPC), связанных с активным потреблением памяти, в таких областях как автоматизация проектирования электроники (EDA) и вычислительная гидродинамика (CFD).

Новость

Новость

За підсумками 2021 р. оборот AMD виріс на 68% до 16,4 млрд дол.

Advanced Micro Devices опублікувала рекордний дохід у четвертому кварталі, перевищивши оцінки, оскільки продав більше мікросхем за вищою ціною.

Новость

Відеокарта AMD Radeon RX 6500 XT за ціною $199 пропонує трасування променів DXR

За заявою AMD, роспочато продажі нової відеокарти Radeon RX 6500 XT на архітектурі RDNA 2, яка створена з урахуванням особливостей ігор наступного покоління та передових технологій, покликана зробити ігри ААА-класу в роздільній здатності 1080p доступними для спільноти нових і наявних ПК-геймерів.

Новость

Нову бюджетну відеокарту AMD Radeon PRO W6400 запропонують за 229 дол.

Компанія AMD оголосила про поповнення лінійки графічних рішень для настільних і мобільних робочих станцій серії AMD Radeon PRO W6000. Нові пристрої покликані забезпечити виняткову продуктивність, стабільність і надійність для професіоналів, включно із САПР-дизайнерами, інженерами й офісними фахівцями.

Новость

Новость

AMD представила новую мобильную графику для ноутбуков премиум-класса

В рамках онлайн-мероприятия 2022 Product Premiere, компания AMD  представила дополнения и усовершенствования к портфолио графических решений AMD Radeon.
 
 

  •  Home  •  Рынок  •  ИТ-директор  •  CloudComputing  •  Hard  •  Soft  •  Сети  •  Безопасность  •  Наука  •  IoT