`

СПЕЦИАЛЬНІ
ПАРТНЕРИ
ПРОЕКТА

BEST CIO

Определение наиболее профессиональных ИТ-управленцев, лидеров и экспертов в своих отраслях

Человек года

Кто внес наибольший вклад в развитие украинского ИТ-рынка.

Продукт года

Награды «Продукт года» еженедельника «Компьютерное обозрение» за наиболее выдающиеся ИТ-товары

 

>Комплектующие


Новость

AMD презентувала процесори Ryzen 7000 на новій архітектурі Zen 4 з вбудованим GPU

Компанія Advanced Micro Devices представила нову лінійку процесорів для персональних комп’ютерів Ryzen 7000, яка має значні покращення продуктивності та вбудовані можливості машинного навчання. Нову серію продуктів презентувала головний виконавчий директор AMD Ліза Су (Lisa Su) на виставці Computex 2022.

Новость

Qualcomm анонсувала процесори Snapdragon 7 Gen 1 та Snapdragon 8+ Gen 1

Компанія Qualcomm представила нові процесорні платформи для смартфонів: Snapdragon 7 Gen 1 та Snapdragon 8+ Gen 1. Snapdragon 7 Gen 1 розрахований на застосування у верхньому ешелоні пристроїв середнього рівня. Чип має вісім обчислювальних ядер - одне ядро ​​Cortex-A710 Prime (2,4 ГГц), три ядра Cortex-A710 Performance (2,36 ГГц) та чотири ядра Cortex-A510 Efficiency (1,8 ГГц).

Новость

Micron почне випуск у цьому році чипів 232-шарової флеш-пам'яті 3D NAND ємністю 128 ГБ

Micron Technology заявила, що пізніше цього року почне постачати наступне покоління 232-шарових 3D-NAND чипів. Скотт ДеБоер (Scott DeBoer), виконавчий віце-президент Micron з технологій та продуктів, оприлюднив план розвитку 3D-NAND на наступне десятиліття, що передбачає понад 400 шарів.

Новость

Падіння ціни на графічні чіпи - передвісник кінця дефіциту напівпровідників?

Як повідомляє Reuters, різке падіння цін на графічні чіпи може передвіщати несподівано швидке припинення глобальної кризи чипів, яка вплинула на виробництво всього - від смартфонів до автомобілів.

Новость

Проникнення серверів на процесорах ARM через три роки сягне 22%

Згідно з дослідженням TrendForce, корпоративний попит на цифрову трансформацію, включаючи штучний інтелект та високопродуктивні обчислення, останніми роками зростає, що призвело до ширшого впровадження хмарних обчислень.

Новость

Новость

Новость

Intel выпустит эффективный блокчейн-акселератор в 2022 году

Блокчейн — это технология, которая обещает коренным образом изменить способы хранения, обработки и транзакций наших цифровых активов в эпоху метавселенной и Web 3.0, позволив каждому владеть большей частью создаваемого им цифрового контента и услуг.

Запись в блоге

Массовое производство революционной памяти приближается к ULTRARAM на кремниевых пластинах

Новаторский тип запатентованной компьютерной памяти, известный как ULTRARAM, был продемонстрирован на кремниевых пластинах, что является важным шагом на пути к ее крупномасштабному производству.

Новость

Відеокарта AMD Radeon RX 6500 XT за ціною $199 пропонує трасування променів DXR

За заявою AMD, роспочато продажі нової відеокарти Radeon RX 6500 XT на архітектурі RDNA 2, яка створена з урахуванням особливостей ігор наступного покоління та передових технологій, покликана зробити ігри ААА-класу в роздільній здатності 1080p доступними для спільноти нових і наявних ПК-геймерів.
 
 

  •  Home  •  Рынок  •  ИТ-директор  •  CloudComputing  •  Hard  •  Soft  •  Сети  •  Безопасность  •  Наука  •  IoT