`

СПЕЦІАЛЬНІ
ПАРТНЕРИ
ПРОЕКТУ

Чи використовує ваша компанія ChatGPT в роботі?

BEST CIO

Определение наиболее профессиональных ИТ-управленцев, лидеров и экспертов в своих отраслях

Человек года

Кто внес наибольший вклад в развитие украинского ИТ-рынка.

Продукт года

Награды «Продукт года» еженедельника «Компьютерное обозрение» за наиболее выдающиеся ИТ-товары

 

>Комплектующие


Новость

Новость

Новость

SK Hynix представить 16-шарову HBM3E

За повідомленням порталу ZD Net Korea, SK Hynix планує публічно продемонструвати 16-шаровий продукт HBM3E об'ємом 48 ГБ на Міжнародній конференції з твердотілих схем 2024 року (ISSCC 2024), який може забезпечити швидкість одного стека до 1280 ГБ/с.

Новость

Arm анонсувала рішення для створення AI-інфраструктури

За повідомленням Arm, компанія розширила дорожню карту обчислювальних підсистем Neoverse (CSS) новими IP серії N, які підіймають ефективність продуктивності на новий рівень. Заявлено, що Neoverse CSS N3 досягає 20-відсоткового зростання питомої продуктивності на ват порівняно з Neoverse CSS N2.

Запись в блоге

Groq дає змогу отримувати моментальні відповіді AI

Компанія Groq провела днями дивовижні демонстрації своєї платформи штучного інтелекту, продуктивність якої дає можливість отримувати відповіді без будь-яких помітних затримок.

Новость

Microsoft намагається зменшити вплив Nvidia на свої АІ-системи

The Information повідомляє, що Microsoft активно розробляє мережеві карти, щоб підвищити продуктивність свого серверного чипа Maia AI і потенційно знизити залежність компанії від розробок Nvidia.

Новость

Чипи M4 та A18 Apple Silicon отримають більш потужні нейронні модулі

Як повідомляє AppleInsider, посилаючись на дані з ланцюжка поставок виробників компонент для продукції Apple, наступне покоління процесорів компанії матиме більше ядер Neural Engine для більш ефективної обробки завдать штучного інтелекту. Саме на АІ буде зроблено основний акцент у майбутніх релізах ОС від Apple.

Статья

Марш односокетних

Нещодавно анонсована AMD серія EPYC 8004 Siena на ядрі Zen 4c крокує шляхом енергоефективності. Процесори з 8-64 ядрами мають зменшене енергоспоживання і призначені для односокетних серверів. Цільові ринки - хмарні служби, периферійні та телеком-обчислення

Новость

Новость

TSMC і SK Hynix планують спільне виробництво HBM4

Очікується, що завдяки 2048-бітному інтерфейсу пам'ять HBM4 значно збільшить пікову пропускну здатність, що буде дуже корисно для вимогливих до пропускної спроможності процесорів штучного інтелекту (AI) і високопродуктивних обчислень (HPC).
 

Ukraine

 

  •  Home  •  Ринок  •  IТ-директор  •  CloudComputing  •  Hard  •  Soft  •  Мережі  •  Безпека  •  Наука  •  IoT