`

СПЕЦІАЛЬНІ
ПАРТНЕРИ
ПРОЕКТУ

Чи використовує ваша компанія ChatGPT в роботі?

BEST CIO

Определение наиболее профессиональных ИТ-управленцев, лидеров и экспертов в своих отраслях

Человек года

Кто внес наибольший вклад в развитие украинского ИТ-рынка.

Продукт года

Награды «Продукт года» еженедельника «Компьютерное обозрение» за наиболее выдающиеся ИТ-товары

 

LG Display починає серійне виробництво 17-дюймової складаної OLED-панелі для ноутбуків

0 
 
LG Display оголосила про початок масового виробництва 17-дюймової складаної OLED-панелі для ноутбуків, що свідчить про серйозні наміри компанії розширити свій бізнес у сфері виробництва дисплеїв цього типу для ІТ-пристроїв.
 
Гнучка OLED-панель від LG Display з діагоналлю 17 дюймів має структуру Tandem OLED, яка раніше застосовувалася в автомобільних дисплеях, зі значно збільшеним терміном служби.
 
Компанія почала випуск Tandem OLED у 2019 році. LG Display наголошує на використання революційної двошарової технології, яка додає додатковий органічний випромінюючий шар для забезпечення більшої яскравості. Це дозволяє ефективно розподіляти енергію між OLED-компонентами для забезпечення їх стабільної роботи та довшого терміну служби. Довговічність панелі добре підходить для ІТ-пристроїв, які зазвичай мають довший час використання, таких як ноутбуки, монітори та планшети, підкреслюють у компанії.
 
Крім того, 17-дюймова OLED-панель для ноутбуків, що складається, виготовлена зі спеціального матеріалу, який мінімізує утворення складок у зоні згинання.
 
Новий складаний OLED-екран має конструкцію «in-folding», що дозволяє йому легко складатися всередину. Кривина складної частини зменшена до 3R (радіус кривини 3 мм), що дозволяє отримати тонкий і безшовний дизайн екрана, який щільно прилягає один до одного при складанні пополам.
 
Панель підтримує роздільну здатність QHD+ (2560х1920) на 17-дюймовому великому екрані і може похвалитися, як кажуть у LG Display «безмежним коефіцієнтом контрастності, унікальним для OLED-технології».
 
У повністю розгорнутому стані екран функціонує як 17-дюймовий портативний монітор або планшет зі співвідношенням сторін 4:3. Регулюючи кут нахилу, він може перетворюватися на 12,3-дюймовий ноутбук зі співвідношенням сторін 3:2.
 
Екран також оснащений високочутливим сенсорним шаром LG Display, що дозволяє користувачам виконувати завдання як ручкою, так і пальцями. Сенсорний датчик, вбудований в панель, підвищує продуктивність дотику, забезпечуючи тактильний досвід, подібний до написання тексту рукою.
 

Ready, set, buy! Посібник для початківців - як придбати Copilot для Microsoft 365

0 
 

Напечатать Отправить другу

Читайте также

 

Ukraine

 

  •  Home  •  Ринок  •  IТ-директор  •  CloudComputing  •  Hard  •  Soft  •  Мережі  •  Безпека  •  Наука  •  IoT