`

СПЕЦІАЛЬНІ
ПАРТНЕРИ
ПРОЕКТУ

Чи використовує ваша компанія ChatGPT в роботі?

BEST CIO

Определение наиболее профессиональных ИТ-управленцев, лидеров и экспертов в своих отраслях

Человек года

Кто внес наибольший вклад в развитие украинского ИТ-рынка.

Продукт года

Награды «Продукт года» еженедельника «Компьютерное обозрение» за наиболее выдающиеся ИТ-товары

 

Qualcomm презентувала платформу Snapdragon X Plus для ПК

+11
голос

Qualcomm презентувала платформу Snapdragon X Plus для ПК

Компанія Qualcomm Technologies розширює портфоліо провідних платформ серії Snapdragon X рішенням Snapdragon X Plus.

Snapdragon X Plus оснащений найсучаснішим чипом Qualcomm Oryon, спеціально інтегрованим процесором, який забезпечує на 37% вищу продуктивність порівняно з конкурентами, споживаючи при цьому на 54% менше енергії, зазначає виробник.

Qualcomm заявляє, що значний прогрес у продуктивності процесора встановлює новий стандарт у мобільних обчисленнях, дозволяючи користувачам досягати більшого з більшою ефективністю. Snapdragon X Plus також розроблений для задоволення вимог вбудованих додатків зі штучним інтелектом, що працюють на пристрої, на базі процесора Qualcomm Hexagon NPU з потужністю 45 Тфлопс, що робить його «найшвидшим у світі процесором для ноутбуків».

«Платформи серії Snapdragon X забезпечують найкращу продуктивність і здатні революціонізувати індустрію ПК. Snapdragon X Plus стане основою для ПК зі штучним інтелектом, які дадуть змогу ще більшій кількості користувачів досягти успіху, оскільки в цей період швидкого розвитку та розгортання АІ з’являються радикально нові можливості, - зазначив Кедар Кондап (Kedar Kondap), старший віце-президент і генеральний директор підрозділу обчислювального та ігрового підрозділу Qualcomm Technologies. - Забезпечуючи провідну продуктивність процесорів, можливості штучного інтелекту та енергоефективність, ми знову розширюємо межі можливого в мобільних обчисленнях».

На презентації Snapdragon X Plus компанія продемонструвала нові додатки та функції, оптимізовані для роботи зі штучним інтелектом, що працюють з NPU на 45 TOPS. Серед іншого показали генерацію коду в Visual Studio Code від Codegen, щоб допомогти програмістам, миттєво генеруючи свіжий код за допомогою генеративного АІ на пристрої. Також було показано, як можна створювати музику в Audacity за допомогою вбудованого АІ Riffusion.

Очікується, що виробники почнуть випускати ПК на базі Snapdragon X Plus разом вже з середини 2024 року.

Ready, set, buy! Посібник для початківців - як придбати Copilot для Microsoft 365

+11
голос

Напечатать Отправить другу

Читайте также

 

Ukraine

 

  •  Home  •  Ринок  •  IТ-директор  •  CloudComputing  •  Hard  •  Soft  •  Мережі  •  Безпека  •  Наука  •  IoT