`

СПЕЦІАЛЬНІ
ПАРТНЕРИ
ПРОЕКТУ

Чи використовує ваша компанія ChatGPT в роботі?

BEST CIO

Определение наиболее профессиональных ИТ-управленцев, лидеров и экспертов в своих отраслях

Человек года

Кто внес наибольший вклад в развитие украинского ИТ-рынка.

Продукт года

Награды «Продукт года» еженедельника «Компьютерное обозрение» за наиболее выдающиеся ИТ-товары

 

>Процессоры


Новость

Чипи M4 та A18 Apple Silicon отримають більш потужні нейронні модулі

Як повідомляє AppleInsider, посилаючись на дані з ланцюжка поставок виробників компонент для продукції Apple, наступне покоління процесорів компанії матиме більше ядер Neural Engine для більш ефективної обробки завдать штучного інтелекту. Саме на АІ буде зроблено основний акцент у майбутніх релізах ОС від Apple.

Статья

Марш односокетних

Нещодавно анонсована AMD серія EPYC 8004 Siena на ядрі Zen 4c крокує шляхом енергоефективності. Процесори з 8-64 ядрами мають зменшене енергоспоживання і призначені для односокетних серверів. Цільові ринки - хмарні служби, периферійні та телеком-обчислення

Новость

Новость

Техпроцес Intel 18A буде задіяно у 64-ядерних SoC на базі Arm від Faraday

Faraday Technology, яка займається випуском ASIC та IP-рішень, оголосила про співпрацю з компаніями Arm та Intel у розробці 64-ядерної системи на кристалі (SoC) з використанням технології Intel 18A.

Новость

Статья

Intel Xeon E. Хроніка досягнень та втрат

Приблизно раз на два роки Intel оновлює лінійку Xeon E серверних процесорів для помірного робочого навантаження. Цьому передує обкатка на масовому ринку ПК процесорів Intel Core тієї ж мікроархітектури. На відміну від них Xeon E підтримують пам’ять з корекцією помилок ECC. Компаньйони: чіпсети, материнські плати, засоби керування, мережеві адаптери, накопичувачі - додають відмінностей від ПК

Новость

Intel представила нові процесори для персональних систем, але на старій архітектурі

Компанія Intel на виставці CES 2024 в Лас-Вегасі анонсувала нову лінійку процесорів для настільних комп’ютерів, ноутбуків і мобільних пристроїв. При цьому виробник вирішив випустити останню партію чипів на базі старої архітектури Raptor Lake.

Новость

Qualcomm випустила чип наступного покоління для платформ доповненої реальності

Компанія Qualcomm Technologies представила новий чип Snapdragon XR2+ Gen 2. Яке йдеться у повідомленні компанії, процесор забезпечить роботу 3D-графіки з високою роздільною здатністю в гарнітурах віртуальної і змішаної реальності наступного покоління з ефектом занурення.

Новость

Новость

 

Ukraine

 

  •  Home  •  Ринок  •  IТ-директор  •  CloudComputing  •  Hard  •  Soft  •  Мережі  •  Безпека  •  Наука  •  IoT