`

СПЕЦИАЛЬНЫЕ
ПАРТНЕРЫ
ПРОЕКТА

Архив номеров

BEST CIO

Определение наиболее профессиональных ИТ-управленцев, лидеров и экспертов в своих отраслях

Человек года

Кто внес наибольший вклад в развитие украинского ИТ-рынка.

Продукт года

Награды «Продукт года» еженедельника «Компьютерное обозрение» за наиболее выдающиеся ИТ-товары

 

UCloud отримала статус партрнера VMware

+33
голоса

UCloud отримала статус партрнера VMware

Квітень приніс компанії UCloud ще один сертифікат – партнерський від VMware. В скарбничці першого хмарного оператора України вже є сертифікати партнерства з Microsoft, Veeam, Бітрікс та багатьма іншими. Всі статуси підсилені також сертифікацією за стандартом ISO 27001, який компанія отримала 2019 року.

«Важливий для UCloud крок – отримання партнерського сертифікату. Він підкреслює, що ми не лише надаємо інфраструктуру з віртуалізацією VMware, а й робимо ще правильно і з турботою про дані клієнта», - коментує Данило Бєлов, директор з розвитку бізнесу Ucloud.

Хмарні сервіси в портфелі оператора з’явились ще 2018 року. Не дивлячись на те, що основною спеціалізацією та напрямком розвитку UCloud є віртуалізація Hyper-V, VMware є розповсюдженою платформою. «Ми не хочемо обмежувати клієнтів в виборі. Так, хмара UCloud = віртуалізація Hyper-V. Але в це рівняння ми внесли деяку варіативну частину», - пояснює Бєлов.

Наразі в портфелі сервісів компанії є IaaS рішення - приватні та публічні хмарні ресурси, bare metal cloud, майданчик для збереження резервних копій даних, а також ряд сервісів: 1С за підпискою, Citrix workspace, Cisco захист в хмарі, віддалені робочі столи SysElegance тощо.

Бренд UCLOUD був заснований 2011 року командою сертифікованих фахівців, що мають унікальну експертизу на ринку телеком та хмарних сервісів. UCLOUD сьогодні - це сучасний хмарний оператор, обладнання якого розміщено як в Україні (ЦОД BeMobile, Київ, Україна), так і за кордоном (ЦОД Atman, Варшава, Польща та Newtelco, Франкфурт, Німеччина). Маючи в арсеналі устаткування різних типів, UCLOUD сміливо реалізовує надскладні проєкти в різних галузях. Партнерські програми зі світовими лідерами галузей (Microsoft, Veeam, Cisco, Citrix та іншими), дозволяє нестандартно реалізовувати звичні проєкти задля досягнення найбільшої еффективності для клієнта.

Місія UCLOUD - допомога бізнесу на шляху цифрової трансформації та оптимізації бізнесу для досягнення нових горизонтів розвитку.

Вы можете подписаться на нашу страницу в LinkedIn!

+33
голоса

Напечатать Отправить другу

Читайте также

 
 

  •  Home  •  Рынок  •  ИТ-директор  •  CloudComputing  •  Hard  •  Soft  •  Сети  •  Безопасность  •  Наука  •  IoT