`

СПЕЦІАЛЬНІ
ПАРТНЕРИ
ПРОЕКТУ

Чи використовує ваша компанія ChatGPT в роботі?

BEST CIO

Определение наиболее профессиональных ИТ-управленцев, лидеров и экспертов в своих отраслях

Человек года

Кто внес наибольший вклад в развитие украинского ИТ-рынка.

Продукт года

Награды «Продукт года» еженедельника «Компьютерное обозрение» за наиболее выдающиеся ИТ-товары

 

Преміальний планшет Lenovo Tab P12 з діагоналлю 12,7 дюймів запропонують по ціні від 16999 грн

0 
 

Преміальний планшет Lenovo Tab P12 обійдеться від 16999 грн

За заявою Lenovo, в Україні розпочато продажі нового планшета Lenovo Tab P12 преміального класу, який був анонсований в липні. Він має 8-ядерний процесор та 12,7-дюймовий рідкокристалічний 3К дисплей з високою щільністю пікселів. Новинка постачається в комплекті зі стилусом Lenovo Tab Pen Plus і може виконувати функцію бездротового планшета для малювання й дизайнерської роботи, підтримує підключення клавіатури та може працювати в автономному режимі до 10 годин. Окрім цього Lenovo Tab P12 дозволяє грати в ігри та дивитись кіно будь-де завдяки оптимізованому звучанню та високій якості потокової передачі.

Планшет Lenovo Tab P12 має 12,7-дюймовий LCD-дисплей з роздільною здатністю 3K (2944x1840). Його можна розділити, коли необхідно виконувати завдання в режимі багатозадачності — вести нотатки на онлайн-уроці або переглядати документи. Робити це ще простіше зі спеціалізованим режимом читання та функцією догляду за очима для повного комфорту під час тривалих навчальних сесій.

Lenovo Tab P12 постачається зі зручним стилусом Lenovo Tab Pen Plus, який має підвищену точність і чутливість до натискання. Пристрій може функціонувати як бездротовий планшет для малювання на Windows ПК завдяки платформі Lenovo Freestyle, яка допомагає інтегрувати можливості планшета та комп’ютера й отримати вдвічі більше екранного простору.

Також користувачі Lenovo Tab P12 можуть швидко перемикатися з розваг на продуктивну роботу, приєднавши клавіатуру, натхнену бізнес-ноутбуком ThinkPad. Вона оснащена клавішами з ходом 1,5 мм для комфортного введення даних, а вбудований трекпад і 16 функціональних клавіш швидкого доступу спрощують навігацію в робочому просторі.
Новий планшет працює у взаємодії з безоплатними застосунками Nebo та MyScript Calculator 2.5, які дають можливість конспектування, малювання, створення анотацій у форматі PDF. Всі матеріали можна легко редагувати та структурувати. Користувачі, які багато читають, можуть випробувати режим з фоновою музикою та функціями догляду за очима, які забезпечують комфортний імерсивний досвід.

Lenovo Tab P12 дає можливість легкого працювати в мультизадачному режимі: дивитись улюблені шоу, складати список справ, працювати над творчим проєктом і спілкуватись у відеочаті — усе це можна робити з одного екрана. Планшет передбачає до 5 рухомих вікон та до 4 розділених екранів.

Ультраширока 13-мегапіксельна фронтальна камера з “розумним” відстеженням обличчя за допомогою штучного інтелекту забезпечує комфортні відеодзвінки для навчання чи роботи. Новітня технологія сумісна з такими основними платформами як Zoom, Teams, WhatsApp і Google Duo.

Акустична система JBL і технологія Dolby Atmos для насиченого багатовимірного звучання забезпечує ефект присутності під час відеоконференцій, а розвагам надає особливої глибини, чіткості та деталізації.

Завдяки оперативній пам'яті до 8 ГБ і восьмиядерному процесору планшет може швидко та безперебійно працювати в режимі багатозадачності. Lenovo Tab P12 оснащений акумулятором місткістю 10200 мАг, що забезпечує до 10 годин автономної роботи.

Новий планшет Lenovo Tab P12 доступний в Україні за ціною від 16999 грн.

Новостворені Сили Безпілотних Систем потребують 140 ноутбуків, триває збір

0 
 

Напечатать Отправить другу

Читайте также

 

Ukraine

 

  •  Home  •  Ринок  •  IТ-директор  •  CloudComputing  •  Hard  •  Soft  •  Мережі  •  Безпека  •  Наука  •  IoT