`

СПЕЦІАЛЬНІ
ПАРТНЕРИ
ПРОЕКТУ

Чи використовує ваша компанія ChatGPT в роботі?

BEST CIO

Определение наиболее профессиональных ИТ-управленцев, лидеров и экспертов в своих отраслях

Человек года

Кто внес наибольший вклад в развитие украинского ИТ-рынка.

Продукт года

Награды «Продукт года» еженедельника «Компьютерное обозрение» за наиболее выдающиеся ИТ-товары

 

Oracle Autonomous Database тепер доступна у хмарному сервісі Azure

0 
 

Oracle поглибила партнерство з Microsoft, оголосивши про те, що автономна база даних Oracle тепер загальнодоступна на хмарному сервісі Oracle Database@Azure.

Oracle Autonomous Database - це повністю автоматизована та керована база даних як послуга. Спочатку доступна як приватна пропозиція в регіоні Azure East USA з подальшим розгортанням у 14 інших регіонах.

Нове рішення дозволяє організаціям безпечно мігрувати та запускати робочі навантаження між двома хмарними сервісами і використовувати переваги кластерів реальних додатків Oracle у хмарі Exadata, яка також працює на базі Oracle Database@Azure.

За словами Лео Люна (Leo Leung), віце-президента з хмарної інфраструктури та технологій Oracle, ця пропозиція "заповнює прогалину" в портфоліо керованих баз даних Microsoft. "Вона ідеально підходить для клієнтів, які не мають великої кількості ІТ-адміністраторів, - сказав він. - Система надає уніфіковані або конвергентні можливості баз даних і може масштабуватися як в бік зменшення, так і в бік збільшення". Exadata, яка раніше була єдиною пропозицією Oracle для баз даних в Azure, створена для дуже великих баз даних, що робить її недоступною для користувачів з більш скромними потребами в ємності, сказав Люн.

Аналітики зазначають, що Oracle і Microsoft співпрацюють над поліпшенням сумісності своїх хмарних пропозицій вже майже п'ять років, оскільки кожна з них бореться зі спільним ворогом в особі Amazon Web Services.

Розробники можуть розмістити автономну базу даних, що працює на OCI, в центрах обробки даних Azure і скористатися перевагами продуктивності, безпеки і високої доступності продукту, повідомляє Oracle. Вони також можуть скористатися платформою розробки з низьким рівнем коду Oracle APEX, інструментами інженерії даних Oracle Data Studio, інтерфейсом блокнота для машинного навчання та озерами даних, що підтримують протоколи відкритих даних Apache Iceberg і Delta Share.

Oracle Autonomous Database також підтримує SQL-запити, документи нотації JavaScript та обробку графічних, геопросторових, текстових і векторних елементів. Розробники штучного інтелекту можуть скористатися великою кількістю мовних моделей та інтегрованими можливостями обробки векторів, які називаються AI Vector Search. Хмарні екземпляри сумісні з локальними розгортаннями Oracle Database та Oracle Exadata.

Ціни на автономні бази даних в Azure будуть такими ж, як і на OCI, а клієнти можуть застосовувати кредити споживання Azure до послуг Oracle.

Новостворені Сили Безпілотних Систем потребують 140 ноутбуків, триває збір

0 
 

Напечатать Отправить другу

Читайте также

 

Ukraine

 

  •  Home  •  Ринок  •  IТ-директор  •  CloudComputing  •  Hard  •  Soft  •  Мережі  •  Безпека  •  Наука  •  IoT