`

СПЕЦИАЛЬНІ
ПАРТНЕРИ
ПРОЕКТА

BEST CIO

Определение наиболее профессиональных ИТ-управленцев, лидеров и экспертов в своих отраслях

Человек года

Кто внес наибольший вклад в развитие украинского ИТ-рынка.

Продукт года

Награды «Продукт года» еженедельника «Компьютерное обозрение» за наиболее выдающиеся ИТ-товары

 

Планшет Samsung Galaxy Tab A8 представлений в Україні

0 
 

Новий планшет Samsung Galaxy Tab A8 представлений в Україні

 

Компанія Samsung Electronics повідоміла про вихід нового планшета Galaxy Tab A8, якій є найпотужнішім в серії Galaxy Tab A.

«У світі, де дистанційна робота й навчання стали нормою, для багатьох людей планшети стали незамінними пристроями. Це ідеальні засоби для якомога оптимальнішого виконання онлайн-завдань – як вдома, так і в дорозі. Люди все частіше користуються планшетами для відеодзвінків, онлайн-навчання, геймінгу та стримінгу, саме тому Galaxy Tab A8 оснащено новими блискучими функціями, що виведуть досвід взаємодії на новий рівень», – сказав Метью Лім, віцепрезидент Global Brand Marketing Group, підрозділ MX (Mobile eXperience) Samsung Electronics.

Galaxy Tab A8 має 10,5-дюймовий екран із тонкою рамкою та співвідношенням сторін 16:10, що дає 80-відсоткове співвідношення екрана до корпусу. А завдяки системі із чотирьох динаміків Dolby Atmos насичене, деталізоване, глибоке й реалістичне звучання доповнить будь-яку діяльність будь то перегляд улюбленого контенту чи відеодзвінки.

А нові користувачі зможуть отримати із Galaxy Tab A8 двомісячну передплату на YouTube Premium.

Зазначено, потужність центрального й графічного процесорів Galaxy Tab A8 було збільшено на 10%, завдяки чому планшет працює швидше й плавніше без неприємних зависань. Пристрій також пропонується користувачам із варіантом вбудованої пам’яті: 32 ГБ, 64 ГБ. А завдяки microSD-картці простір для зберігання можна розширити до 1 ТБ. Оперативна пам’ять Galaxy Tab A8 становить 3 ГБ або 4 ГБ. Батарея ємністю 7040 мА·год підтримує швидку зарядку на 15 Вт.


Планшет Galaxy Tab A8 забезпечує споживання інтерактивного навчального контенту та зручний батьківський контроль. Він надає цілісну статистику щодо користування й активності, і користувачі можуть встановлювати цілі стосовно свого екранного часу й відстежувати тижневий прогрес. Завдяки співпраці Samsung із глобальними виробниками контенту та кастомізації головного екрана за допомогою піктограм і кольорових шаблонів веселий і персоналізований досвід взаємодії з планшетом буде доступний і дітям.

Для простішого й ефективнішого виконання кількох справ водночас екран можна розділити на дві частини та розмістити поруч два додатки, навіть додати спливаюче вікно в режимі Multi-Active Window. Це дає змогу, наприклад, водночас робити нотатки під час уроку чи лекції, спілкуватися з однокласниками й переглядати презентацію. Шукаючи інформацію в інтернеті, просто перетягніть посилання з поточного вікна вбік – це розділить екран навпіл. Функція Drag & Split автоматично відкриє друге вікно браузера для динамічнішого перегляду сторінок8.

Galaxy Tab A8 оснащено основною камерою на 8 Мп і фронтальною на 5 Мп, а також цілковито новою функцією запису екрана (Screen Recorder). Ця функція дасть змогу записувати чіткі й деталізовані відео уроків чи лекцій, навіть презентації зі своїм голосом на фоні. Screen Recorder допоможе зафіксувати зауваження, коли користувач представлятимете основні пункти доповіді чи писатимете на екрані; у такий спосіб функція допоможе узгодити слова з діями й краще розібратися у нотатках. А в разі потреби можна перейти від планшета до смартфона Galaxy, швидко передавши між пристроями текст, вебсторінки, зображення тощо.

Galaxy Tab A8 оснащено передовою в галузі багаторівневою захисною платформою Samsung Knox. Розпізнавання обличчя гарантує, що доступу до Galaxy Tab A8 не отримають ніхто, крім власника. А завдяки постійному захисту основного програмного забезпечення в режимі реального часу пристрій не зачеплять зовнішні загрози.

Починаючи з кінця грудня Galaxy Tab A8 доступний у сірому кольорі.

Як протидіяти DDoS та цілеспрямованим атакам на інфраструктуру

0 
 

Напечатать Отправить другу

Читайте также

 
 

  •  Home  •  Рынок  •  ИТ-директор  •  CloudComputing  •  Hard  •  Soft  •  Сети  •  Безопасность  •  Наука  •  IoT