`

СПЕЦІАЛЬНІ
ПАРТНЕРИ
ПРОЕКТУ

Чи використовує ваша компанія ChatGPT в роботі?

BEST CIO

Определение наиболее профессиональных ИТ-управленцев, лидеров и экспертов в своих отраслях

Человек года

Кто внес наибольший вклад в развитие украинского ИТ-рынка.

Продукт года

Награды «Продукт года» еженедельника «Компьютерное обозрение» за наиболее выдающиеся ИТ-товары

 

В Україні стартували продажі смартфона Nokia G20

+11
голос

В Україні стартували продажі смартфона Nokia G20

HMD Global анонсувала старт продажів нового смартфона Nokia G20, як заявлено, із найдовшим часом роботи від акумулятора серед інших моделей бренду за всю історію Nokia.

Середній сегмент портфоліо смартфонів Nokia нещодавно поповнився двома новими серіями – G та X. Серія G – це осердя нашого портфоліо.

Смартфон Nokia G20 дозволяє робити чіткі знімки 48-Мп у режимі широкоформатної або макрозйомки та відео з аудіо-технологією запису просторового звучання OZO, аби ви просто на ходу знімали унікальний контент, уповні користуючись перевагами потужного акумулятора 5050 мАг, заряду якого вистачає до 3-х днів.

Nokia G20 – це також портативна креативна студія у вашій долоні, що допоможе увічнити свої творчі ідеї завдяки 48-Мп квадрокамері та місткій пам’яті. Ширококутний об’єктив і макролінза дозволять як робити відмінні широкоформатні кадри, так і закарбувати кожну дрібну деталь витонченої мініатюри. До ваших послуг також режими нічної і портретної зйомки. Аудіо-технологія запису просторового звучання OZO дозволить вам зберегти і пережити заново незабутні миттєвості у всій їхній повноті.

Экран с 6,5-дюймовою діагональю із краплеподібним вирізом під камеру, спроектований для перегляду та обробки різноманітного контенту, а завдяки зручній функції збільшення яскравості  не доведеться напружувати зір – удень чи вночі.

Nokia G20 має передустановлену Android 11 з усіма новітніми функціями і входить до програми регулярних оновлень ПЗ для смартфонів Nokia. Модель отримала три роки щомісячних оновлень системи безпеки, які забезпечують максимальний захист ваших даних, і два роки апдейтів операційної системи. Отже Nokia G20 готовий до нових поколінь ОС AndroidT, включно з Android12 та вище.

У Nokia G20 ви також можно обирати зручніший вид розблокування: боковий сканер відбитку пальця або розпізнавання обличчя, щоб швидко увійти в телефон та одержати доступ до своїх даних за першої потреби.

Смартфон Nokia G20 відсьогодні можна придбати в Україні у конфігурації 4/64Гбi за рекомендованою розрібною ціною від 4 499 грн.

Новостворені Сили Безпілотних Систем потребують 140 ноутбуків, триває збір

+11
голос

Напечатать Отправить другу

Читайте также

 

Ukraine

 

  •  Home  •  Ринок  •  IТ-директор  •  CloudComputing  •  Hard  •  Soft  •  Мережі  •  Безпека  •  Наука  •  IoT