`

СПЕЦИАЛЬНІ
ПАРТНЕРИ
ПРОЕКТА

BEST CIO

Определение наиболее профессиональных ИТ-управленцев, лидеров и экспертов в своих отраслях

Человек года

Кто внес наибольший вклад в развитие украинского ИТ-рынка.

Продукт года

Награды «Продукт года» еженедельника «Компьютерное обозрение» за наиболее выдающиеся ИТ-товары

 

Продовжується відновлення зв`язку та доступу в інтернет

0 
 

Держспецзвʼязку доповів про роботу мобільного зв'язку, інтернету та цифрового телебачення в Україні станом на 18:00 23 травня 2022 року.

За координації Національного центру оперативно-технічного управління мережами телекомунікацій (НЦУ) при Держспецзв’язку фахівці Vodafone в інтересах Укртелекому надали в оренду волоконно-оптичні лінії зв’язку, що гарантує швидке підключення, а також високу надійність і захист каналів передання даних.

Аварійно-відновлювальні бригади компаній "Атраком" та "Інтертелеком" відновили волоконно-оптичні лінії зв’язку за напрямками Слов’янськ – Луганськ, Полтава – Харків, Чорноморськ – Ізмаїл, Конотоп – Буринь.

Інженери Vodafone за тиждень повернули покриття у три населені пункти: Новий Білоус і Блистова на Чернігівщині та Нововоронцовка у Херсонській області. Також зв’язок повністю відновлено на території Чорнобильської зони. У Київській області запрацювали додаткові базові станції у Димері, Ворзелі (де відновлено 100% мережі), Ірпені, Бучі, Макарові та Прип’яті.

Фахівці “Укртелекому” внаслідок знеструмлення обладнання зафіксували погіршення послуг міжміського, міжнародного телефонного зв’язку та доступу до інтернету в окремих місцях ведення бойових дій Запорізької області. Завдяки оперативному реагуванню аварійно-відновлювальних груп протягом декількох годин вдалося повністю відновити зв'язок та доступ до мережі.

Попереднього тижня “Укртелеком” підключив 1 479 нових абонентів до волоконно-оптичних мереж. Це – найбільша кількість нових клієнтів від початку повномасштабної війни. Також у компанії відзвітували, що за тиждень послуги інтернет-доступу та фіксованої телефонії було відновлено для абонентів у майже 40 населених пунктах на Львівщині, Полтавщині, Буковині, Івано-Франківщині, Київщині, Сумщині та в інших регіонах. У деяких областях, де йдуть бойові дії та  пошкодження телекоммережі є частими, роботи тривають постійно і часом за надзвичайних умов і обставин.

Як протидіяти DDoS та цілеспрямованим атакам на інфраструктуру

0 
 

Напечатать Отправить другу

Читайте также

 
 

  •  Home  •  Рынок  •  ИТ-директор  •  CloudComputing  •  Hard  •  Soft  •  Сети  •  Безопасность  •  Наука  •  IoT