`

СПЕЦИАЛЬНІ
ПАРТНЕРИ
ПРОЕКТА

BEST CIO

Определение наиболее профессиональных ИТ-управленцев, лидеров и экспертов в своих отраслях

Человек года

Кто внес наибольший вклад в развитие украинского ИТ-рынка.

Продукт года

Награды «Продукт года» еженедельника «Компьютерное обозрение» за наиболее выдающиеся ИТ-товары

 

Zendesk буде придбано консорціумом інвесторів за 10,2 млрд дол.

0 
 

Глобальний ринок моніторів ПК у першому кварталі все ж зріс

Як стало відомо, Zendesk, одного з провідних постачальників програмного забезпечення для обслуговування клієнтів і продажів, буде придбано за 10,2 млрд дол.

Консорціум інвесторів, який купує компанію, включає Hellman & Friedman, Permira, дочірню компанію, що повністю належить інвестиційному управлінню Абу-Дабі, і сінгапурський суверенний фонд GIC.

Згідно з угодою акції Zendesk будуть придбані за ціною 77,50 доларів, що на 34% вище на закриття біржі.

«Це початок нової глави для Zendesk з партнерами, які підтримують розвиток наших гнучких продуктів і талановитої команди, і прагнуть надати ресурси та досвід для продовження нашого курсу зростання», заявив засновник і головний виконавчий директор Zendesk Міккель Сване (Mikkel Svane).

Zendesk насамперед відома своєю хмарною платформою обслуговування клієнтів. Платформа дозволяє командам служби підтримки обробляти запити на підтримку клієнтів через централізований інтерфейс, який надає доступ до засобів автоматизації, бази знань та інших ресурсів. Інструментальна панель аналітики допомагає менеджерам знайти можливості для підвищення ефективності.

Zendesk також пропонує платформу відносин із клієнтами, яку компанії можуть використовувати для зберігання даних про можливості угод та координації зусиль із залучення клієнтів. Додатками Zendesk для обслуговування клієнтів і відділів продажів користуються понад 100 000 компаній.

Слід нагадати, що на початку цього року група потенційних покупців запропонувала за Zendesk 17 мільярдів доларів, але її рада директорів відхилила пропозицію.

Між лютневим рішенням Zendesk про поглинання вартістю за 17 мільярдів доларів і рішенням підписати теперішню угоду на 10,2 мільярда доларів відбулася низка подій. Акції компанії втратили понад 20% своєї вартості на тлі падіння акцій технологічних компаній. Крім того, Zendesk довелося відмовитися від запропонованого придбання Momentiv за 4,1 мільярда доларів після того, як акціонери останньої не схвалили угоду.

Momentiv керує широко використовуваною платформою опитувань SurveyMonkey. Керівництво Zendesk зіткнулося з тиском з боку Jana Partners, до якої пізніше приєдналися інші акціонери. Jana Partners в якийсь момент також намагалася замінити чотирьох директорів Zendesk.

Очікується, що продаж Zendesk консорціуму, який зробив пропозицію про придбання вартістю 10,2 мільярда доларів, завершиться в четвертому кварталі. Згодом Zendesk працюватиме як приватна компанія, що означає, що їй не потрібно буде розкривати прибутки публічно.

Zendesk прибуткова, її доходи зросли на 30% до 388 мільйонів доларів у першому кварталі. Аналітики очікували, що продажі складуть 384,6 мільйона доларів.

Одним із факторів кращого, ніж очікувалося, зростання доходів Zendesk є те, що все більше великих організацій використовують її платформу. Кількість клієнтів, які витрачають понад 250 000 дол. на продукти компанії, підскочила на 41% у першому кварталі, або на 11% швидше, ніж загальний темп зростання доходів. Зараз такі клієнти становлять 39% загального щорічного доходу Zendesk.

Zendesk також збільшив продажі, об’єднавши свої програми в інтегрований пакет, який отримав назву Zendesk Suite. У своєму звіті про прибутки за перший квартал компанія детально розповіла, що клієнти, які купують пакет, з більшою ймовірністю піднімуть витрати на продукт з часом.

Як протидіяти DDoS та цілеспрямованим атакам на інфраструктуру

0 
 

Напечатать Отправить другу

Читайте также

 
 

  •  Home  •  Рынок  •  ИТ-директор  •  CloudComputing  •  Hard  •  Soft  •  Сети  •  Безопасность  •  Наука  •  IoT