`

СПЕЦІАЛЬНІ
ПАРТНЕРИ
ПРОЕКТУ

Чи використовує ваша компанія ChatGPT в роботі?

BEST CIO

Определение наиболее профессиональных ИТ-управленцев, лидеров и экспертов в своих отраслях

Человек года

Кто внес наибольший вклад в развитие украинского ИТ-рынка.

Продукт года

Награды «Продукт года» еженедельника «Компьютерное обозрение» за наиболее выдающиеся ИТ-товары

 

Supermicro розпочала постачання серверів на базі суперчипа NVIDIA GH200 Grace Hopper

+11
голос

Supermicro розпочала постачання серверів на базі суперчіпа NVIDIA GH200 Grace Hopper

Компанія Supermicro представила один із найширших у галузі портфелів нових GPU-систем на базі еталонної архітектури NVIDIA, що включає новітні NVIDIA GH200 Grace Hopper та NVIDIA Grace CPU Superchip. Нова модульна архітектура призначена для стандартизації інфраструктури AI та прискорених обчислень у компактних формфакторах 1U та 2U, забезпечуючи максимальну гнучкість та можливість розширення для поточних та майбутніх GPU, DPU та CPU. Технологія рідинного охолодження Supermicro дозволяє створювати конфігурації з дуже високою щільністю, наприклад, двовузлову конфігурацію 1U з двома суперчіпами NVIDIA GH200 Grace Hopper, інтегрованими з високошвидкісним інтерконнектом.

"Компанія Supermicro є визнаним лідером у просуванні сучасної революції AI, трансформуючи центри обробки даних для реалізації перспектив AI у багатьох робочих навантаженнях", - заявив Чарльз Лян, президент і генеральний директор Supermicro. «Для нас дуже важливо створювати високомодульні, масштабовані та універсальні системи для технологій AI, що швидко розвиваються. Рішення Supermicro на базі NVIDIA MGX показують, що наша стратегія побудови блоків дозволяє швидко виводити на ринок новітні системи, які найбільш оптимізовані для робочих навантажень в індустрії. Співпрацюючи з NVIDIA, ми допомагаємо підприємствам прискорити вихід на ринок нових додатків із підтримкою штучного інтелекту, спрощуємо розгортання та знижуємо вплив на навколишнє середовище. У нових серверах реалізовані новітні технології, оптимізовані для AI, включаючи суперчіпи NVIDIA GH200 Grace Hopper, BlueField та слоти PCIe 5.0 EDSFF».

«NVIDIA і Supermicro давно співпрацюють у створенні одних з найпродуктивніших систем AI», - сказав Ян Бак (Ian Buck), віцепрезидент з гіпермасштабування та HPC у NVIDIA. «Модульний еталонний дизайн NVIDIA MGX у поєднанні із серверним досвідом Supermicro дозволить створити нові покоління AI-систем, що включають наші суперчіпи Grace та Grace Hopper, які будуть корисні для споживачів та галузей по всьому світу».

Нова лінійка серверів NVIDIA MGX від Supermicro включає:
ARS-111GL-NHR - 1 суперчіп NVIDIA GH200 Grace Hopper з повітряним охолодженням;
ARS-111GL-NHR-LCC - 1 суперчіп NVIDIA GH200 Grace Hopper, рідинне охолодження;
ARS-111GL-DHNR-LCC - 2 суперчіпи NVIDIA GH200 Grace Hopper, 2 вузли, рідинне охолодження;
ARS-121L-DNR - 2 процесорні суперчіпи NVIDIA Grace в кожному з 2 вузлів, всього 288 ядер;
ARS-221GL-NR - 1 процесорний суперчіп NVIDIA Grace у 2U;
SYS-221GE-NR - двосокетні процесори Intel Xeon, що масштабуються, 4-го покоління з 4 тензорними ядрами NVIDIA H100 або 4 графічними процесорами NVIDIA PCIe.

Кожна платформа MGX може бути доповнена DPU NVIDIA BlueField-3 та/або міжз'єднаннями NVIDIA ConnectX-7 для високопродуктивних мереж InfiniBand або Ethernet.

Системи Supermicro NVIDIA MGX висотою 1U мають до 2 суперчіпів NVIDIA GH200 Grace Hopper з 2 графічними процесорами NVIDIA H100 та 2 процесорами NVIDIA Grace. Кожен оснащений 480 ГБ пам'яті LPDDR5X для CPU і 96 ГБ пам'яті HBM3 або 144 ГБ HBM3e для GPU. Когерентна пам'ять, висока пропускна здатність та низька затримка NVIDIA-C2C з'єднує CPU, GPU та пам'ять зі швидкістю 900 ГБ/с - у 7 разів швидше, ніж PCIe 5.0. Модульна архітектура забезпечує кілька слотів PCIe 5.0 x16 FHFL для розміщення DPU для хмарних обчислень та керування даними, а також можливість розширення для додаткових GPU, мереж та систем зберігання.

У двовузловому корпусі 1U з двома суперчіпами NVIDIA GH200 Grace Hopper рішення Supermicro з рідинним охолодженням безпосередньо до чіпа дозволяють знизити OPEX більш ніж на 40%, збільшуючи щільність обчислень і спрощуючи розгортання в масштабі стійки для кластерів з великими мовними моделями.

Платформа 2U Supermicro NVIDIA MGX підтримує як NVIDIA Grace, так і x86 CPU з 4 повнорозмірними GPU для ЦОД, такими як NVIDIA H100 PCIe, H100 NVL або L40S. Крім того, в системі передбачено три додаткові слоти PCIe 5.0 x16 для підключення пристроїв введення/виводу та вісім відсіків для зберігання даних EDSFF з гарячою заміною.

Supermicro пропонує мережеві рішення NVIDIA для захисту та прискорення робочих навантажень штучного інтелекту на платформі MGX. Це комбінація DPU NVIDIA BlueField-3, які забезпечують підключення 2х200 Гбіт/с для прискорення доступу користувачів до хмари та сховища даних та адаптерів ConnectX-7, які забезпечують підключення до 400 Гбіт/с по InfiniBand або Ethernet між GPU-серверами.

Розробники можуть швидко використовувати ці нові системи та програмні пропозиції NVIDIA для будь-яких галузевих навантажень. Ці пропозиції включають NVIDIA AI Enterprise - програмне забезпечення корпоративного рівня, яке підтримує платформу NVIDIA AI та спрощує розробку та розгортання готових до виробництва генеративного AI, комп'ютерного зору, мовного AI та багато іншого. Крім того, комплект розробки програмного забезпечення NVIDIA HPC надає необхідні інструменти розвитку наукових обчислень.

Ready, set, buy! Посібник для початківців - як придбати Copilot для Microsoft 365

+11
голос

Напечатать Отправить другу

Читайте также

 

Ukraine

 

  •  Home  •  Ринок  •  IТ-директор  •  CloudComputing  •  Hard  •  Soft  •  Мережі  •  Безпека  •  Наука  •  IoT