`

СПЕЦІАЛЬНІ
ПАРТНЕРИ
ПРОЕКТУ

Чи використовує ваша компанія ChatGPT в роботі?

BEST CIO

Определение наиболее профессиональных ИТ-управленцев, лидеров и экспертов в своих отраслях

Человек года

Кто внес наибольший вклад в развитие украинского ИТ-рынка.

Продукт года

Награды «Продукт года» еженедельника «Компьютерное обозрение» за наиболее выдающиеся ИТ-товары

 

Schaeffler анонсувала кремнієву твердотілу батарею

0 
 

Schaeffler анонсувала кремнієву твердотілу батарею

Компанія Schaeffler повідомила про плани продемонструвати на виставці CES 2024 у США розроблені нею комірки твердотілих батарей. За словами Рашида Фарахаті, директора з інженерних питань Schaeffler Americas, будуть показані зразки твердотілих батарей Schaeffler, але не повний комплект батарей.

В елементах використовується металевий анод із кремнієм, який був розроблений власними силами для роботи з твердим електролітом нового покоління, що забезпечує вищу термічну стабільність в екстремальних умовах. Компанія розробляє нові технологічні інструменти та пристосування для осередків.

"У нас є виробничі навички та навички нанесення покриттів (на деталі)", - каже Рашид Фарахаті. "Для Schaeffler найкраще підходять твердотілі елементи, електроліти". За його словами, у компанії є замовник - автовиробник, і на виставці CES буде представлений демонстраційний автомобіль.

Повідомляється, що незадовго до Різдва компанія отримала кредит у розмірі 420 млн євро на фінансування досліджень і розробок у галузі поновлюваних технологій протягом наступних десяти років, включно з електромобілями та воднем.

Кредит від Європейського інвестиційного банку (EIB) буде використано для покриття частини витрат на персонал, що займається НДДКР у Європі в таких галузях, як електронні системи осей і електродвигуни, а також шасі та підшипники. Бувши банком Європейського союзу, EIB підтримує програму Європейської комісії "Зелений курс", в якій акумуляторні технології відіграють ключову роль.

"Новий кредит у розмірі 420 мільйонів євро є ще одним важливим елементом у комплексі фінансування Schaeffler. Європейський інвестиційний банк також є ідеальним партнером для забезпечення широкого фінансування наших досліджень і розробок у галузі стійких технологій. Кошти EIB допоможуть зміцнити наші представництва в Європі", - сказав Клаус Бауер, фінансовий директор Schaeffler, який відповідає за фінанси та ІТ.

Ready, set, buy! Посібник для початківців - як придбати Copilot для Microsoft 365

0 
 

Напечатать Отправить другу

Читайте также

 

Ukraine

 

  •  Home  •  Ринок  •  IТ-директор  •  CloudComputing  •  Hard  •  Soft  •  Мережі  •  Безпека  •  Наука  •  IoT