`

СПЕЦИАЛЬНІ
ПАРТНЕРИ
ПРОЕКТА

BEST CIO

Определение наиболее профессиональных ИТ-управленцев, лидеров и экспертов в своих отраслях

Человек года

Кто внес наибольший вклад в развитие украинского ИТ-рынка.

Продукт года

Награды «Продукт года» еженедельника «Компьютерное обозрение» за наиболее выдающиеся ИТ-товары

 

Eaton розширює співпрацю з Microsoft у сфері інтерактивної технології безперебійного живлення

0 
 

Компанія Eaton повідомила, що посилить співпрацю з Microsoft для поширення своєї технології безперебійного живлення EnergyAware у ключових сегментах у всьому світі. Це частина нової стратегічної угоди між Eaton і Microsoft, спрямованої на розвиток галузі, включно з цифровою трансформацією, сталістю та енергетичним переходом.
 
Ключовим елементом домовленостей між компаніями є інтеграція власної технології ДБЖ EnergyAware від Eaton в проєкти Microsoft. Основна функція ДБЖ полягає в забезпеченні резервного живлення для критично важливих систем і об’єктів, а також їх захисту від перебоїв у мережі або проблем з якістю електроенергії. Завдяки тісній співпраці протягом кількох років Eaton та Microsoft додали цифрові можливості до ДБЖ, що дозволяє використовувати його як розподілений енергетичний ресурс для підтримки мереж з високим рівнем генерації відновлюваної енергії.

Це дозволить створити нове покоління інтерактивних центрів обробки даних, у тому числі під керівництвом Microsoft, для підтримки електричних мереж з наданням послуг зберігання енергії. Адже це можливість для дата-центрів монетизувати недовикористані активи, наприклад, забезпечуючи зберігання енергії та надаючи послуги з балансування мережі. Цього потребуватимуть оператори мереж, оскільки відновлювані потужності збільшуються, а мережа втрачає інерцію, пов’язану з виробництвом викопного палива.

 «Інтерактивний ДБЖ допомагає декарбонізувати енергію на рівні мережі, а це означає, що його переваги щодо стійкості виходять за межі центрів обробки даних. Це змінює підхід до управління енергією в рамках загального впливу дата-центрів на довкілля» — пояснив Крейг МакДоннел, старший віцепрезидент та генеральний менеджер підрозділу Energy Transition and Digital в Eaton.

«Інтерактивний центр обробки даних з мережею – це той, де розгалужена електрична система функціонує водночас для захисту ІТ-даних та програм клієнтів і для надання цінних електричних послуг оператору мережі. Їх важливість зростатиме для допомоги мережам впоратися з високими рівнями джерел відновлюваної енергії», — додав Шон Джеймс, директор відділу досліджень центрів обробки даних Microsoft.

Як протидіяти DDoS та цілеспрямованим атакам на інфраструктуру

0 
 

Напечатать Отправить другу

Читайте также

 
 

  •  Home  •  Рынок  •  ИТ-директор  •  CloudComputing  •  Hard  •  Soft  •  Сети  •  Безопасность  •  Наука  •  IoT