`

СПЕЦІАЛЬНІ
ПАРТНЕРИ
ПРОЕКТУ

Чи використовує ваша компанія ChatGPT в роботі?

BEST CIO

Определение наиболее профессиональных ИТ-управленцев, лидеров и экспертов в своих отраслях

Человек года

Кто внес наибольший вклад в развитие украинского ИТ-рынка.

Продукт года

Награды «Продукт года» еженедельника «Компьютерное обозрение» за наиболее выдающиеся ИТ-товары

 

Wi-Fi 7 дійсно швидше за Wi-Fi 6 у 2,4 раза

0 
 

Практичне підтвердження того, що майбутній бездротовий стандарт Wi-Fi 7 буде більш ніж удвічі швидше за свого попередника, було отримано під час демонстрацій рішень лінійки Filogic, проведених MediaTek для своїх партнерів та ключових клієнтів.

"Впровадження Wi-Fi 7 ознаменує собою перший випадок, коли Wi-Fi може стати справжньою бездротовою заміною Ethernet для додатків, що вимагають надвисокої пропускної спроможності", - сказав Алан Хсу, корпоративний віцепрезидент і генеральний менеджер підрозділу Intelligent Connectivity MediaTek. «Технологія Wi-Fi 7 в портфелі рішень MediaTek стане основою домашніх, офісних та промислових мереж і забезпечить безперешкодне підключення для всього: від розрахованих на багато користувачів додатків AR/VR до хмарних ігор і викликів 4K до потокової передачі 8K і вище».

Варто зазначити, що в лінійці Wi-Fi 7 Filogic виробник реалізував свою розробку - технологію множинних з'єднань (multi-link operation, MLO). Технологія MLO об'єднує декілька каналів у різних діапазонах частот одночасно, щоб показати, як мережевий трафік може безперешкодно передаватися, навіть якщо в діапазонах є перешкоди або перевантаження. Технологія MLO матиме вирішальне значення для забезпечення більш швидкої та надійної потокової передачі відео, ігор та іншого, що потребує постійної, стійкої пропускної спроможності в режимі реального часу.

Нагадаємо, що у Wi-Fi 7 використовуються три опорні в районі 2.4, 5 і 6 ГГц. А приріст швидкості передачі у 2,4 раза в порівнянні з Wi-Fi 6 при тій же кількості антен досягається коштом використання каналів 320 МГц і підтримки технології квадратурної амплітудної модуляції (QAM) 4K.

Примітно, що MediaTek заявила про намір розпочати постачання своїх рішень Wi-Fi 7 вже цього року, хоча офіційне затвердження цієї специфікації заплановано лише на 2024 рік. Виробник зазначив, що від початку бере участь у роботі над стандартом IEEE 802.11be, як офіційно називається Wi-Fi 7.

Ready, set, buy! Посібник для початківців - як придбати Copilot для Microsoft 365

0 
 

Напечатать Отправить другу

Читайте также

 

Ukraine

 

  •  Home  •  Ринок  •  IТ-директор  •  CloudComputing  •  Hard  •  Soft  •  Мережі  •  Безпека  •  Наука  •  IoT