`

СПЕЦІАЛЬНІ
ПАРТНЕРИ
ПРОЕКТУ

Чи використовує ваша компанія ChatGPT в роботі?

BEST CIO

Определение наиболее профессиональных ИТ-управленцев, лидеров и экспертов в своих отраслях

Человек года

Кто внес наибольший вклад в развитие украинского ИТ-рынка.

Продукт года

Награды «Продукт года» еженедельника «Компьютерное обозрение» за наиболее выдающиеся ИТ-товары

 

Check Point названо лідером серед постачальників платформи Zero Trust

+11
голос

Check Point названо лідером серед постачальників платформи Zero Trust

Компанія Check Point Software Technologies визнана лідером у звіті The Forrester Wave: Zero Trust Platform Providers, Q3 2023. Компанія Forrester у своєму звіті зазначає, що Check Point "встановлює планку централізованого управління та зручності використання". Портал управління безпекою Infinity компанії Check Point зайняв позиції, що лідирують, та у звіті зазначається, що він забезпечує простоту та зручність використання для фахівців із мереж та безпеки без необхідності відкривати кілька вікон або вкладок для виконання повсякденних завдань.
 
Побудова інфраструктури безпеки на основі підходу Zero Trust (ZT) з використанням точкових рішень може призвести до складного розгортання та неминучих пробілів у безпеці. Щоб уникнути цього, Check Point Infinity Architecture пропонує практичний, ефективний та консолідований підхід до реалізації Zero Trust. Компанія Forrester зазначила, що "Check Point уважно стежить за поточними та майбутніми потребами у підтримці Zero Trust (ZT) у гібридній архітектурі. Компоненти її ZTP розгортаються в локальній мережі у вигляді апаратного або програмного забезпечення, у хмарі SaaS та віртуально для задоволення унікальних архітектур ".
 
Крім того, поєднання провідних у галузі технологій штучного інтелекту (AI) та Deep Learning для запобігання загрозам Check Point з моделлю "нульової довіри" дозволяє захистити підприємства від відомих і невідомих складних кіберзагроз. У звіті Check Point отримала найвищу оцінку в категорії "Присутність на ринку" та максимальні п'ять балів за 13 критеріями, серед яких: безпека даних, безпека пристроїв, централізоване управління та зручність використання, видимість та аналітика, а також партнерська екосистема.
 
"Ми пишаємося цим визнанням і дякуємо компанії Forrester за визнання Check Point лідером у звіті The Forrester Wave: Zero Trust Platform Providers, підкресливши, на нашу думку, нашу видатну партнерську екосистему та найкращі у своєму класі рішення в галузі безпеки", - сказав Еял Манор, віцепрезидент з управління продуктами Check Point "Ми вважаємо, що це визнання підтверджує, що наш підхід Zero Trust забезпечує безпеку додатків та бізнес-даних наших клієнтів завдяки єдиній архітектурі кібербезпеки Infinity, а також надає чітку видимість та аналітику для захисту від новітніх кіберзагроз".
 
Архітектура Check Point Infinity поєднує широкий спектр функцій та рішень щодо забезпечення безпеки, які дозволяють підприємствам реалізувати всі сім принципів моделі безпеки Extended Zero Trust Security, включаючи: мережі, хмарні робочі навантаження, ідентифікацію, дані, пристрої, видимість, аналітику, автоматизацію та оркестрування. Для подальшого розвитку підходу Zero Trust компанія Check Point нещодавно завершила придбання компанії Perimeter 81. Інтеграція Perimeter 81 у Check Point Infinity дозволить підвищити рівень безпеки із самого початку, забезпечивши систему Zero-Trust з повним зв'язком між користувачами, філіями та додатками.

Дополнительную информацию о компании и ее решениях вы можете найти на специальной странице http://ko.com.ua/check_point

Ready, set, buy! Посібник для початківців - як придбати Copilot для Microsoft 365

+11
голос

Напечатать Отправить другу

Читайте также

 

Ukraine

 

  •  Home  •  Ринок  •  IТ-директор  •  CloudComputing  •  Hard  •  Soft  •  Мережі  •  Безпека  •  Наука  •  IoT