`

СПЕЦІАЛЬНІ
ПАРТНЕРИ
ПРОЕКТУ

Чи використовує ваша компанія ChatGPT в роботі?

BEST CIO

Определение наиболее профессиональных ИТ-управленцев, лидеров и экспертов в своих отраслях

Человек года

Кто внес наибольший вклад в развитие украинского ИТ-рынка.

Продукт года

Награды «Продукт года» еженедельника «Компьютерное обозрение» за наиболее выдающиеся ИТ-товары

 

>Защита информации


Запись в блоге

Їдемо назустріч GDPR

Кілька спостережень за підсумками участі у роботі форуму «Захист персональних даних: сучасний сценарій та перспектива на майбутнє».

Новость

Новость

Raspberry Pi Pico зламує BitLocker менш ніж за хвилину

В опублікованому днями відеоролику демонструється, як за допомогою Raspberry Pi Pico можна отримати доступ до захищеного BitLocker ноутбука менш ніж за хвилину, за умови, що є фізичний доступ до пристрою.

Новость

Cisco представила "Інтелект ідентичності" для підвищення безпеки хмарних обчислень за допомогою AI та мережевої інтеграції

Компанія Cisco Systems оголосила про нові вдосконалення у своїй хмарі Cisco Security Cloud, які спрощують безпеку за допомогою штучного інтелекту і захищають від атак на основі ідентифікаційних даних.

Запись в блоге

По слідах зламу «Паркового»

Досить непомітно пройшла подія повної зупинки роботи сервісів "Нафтогазу", "Укрзалізниці", "Укрпошти", "Держспецзв'язку, Шлях» та багатьох інших державних та приватних підприємств. Це сталось через наслідки кібератаки на дата-центр «Парковий».

Запись в блоге

Чи є летальною кіберзброя?

Дивним чином мені попала на очі, книга яка практично повністю збігається з моїм мисленням та моєю філософією.

Новость

"Київстар" відновить три основні сервіси до кінця тижня

За повідомленням Олександра Комарова, генерального директора "Київстар", зробленим ним у телевізійному ефірі "Єдиного марафону", три базові сервіси, що включають мобільний голосовий зв'язок, передання СМС і мобільний широкосмуговий інтернет-доступ, мають бути повністю відновлені до кінця поточного тижня.

Запись в блоге

Зробити висновки не тільки операторам

На жаль судячи з тих скриншотів що вже з’явились у мережі, можна зрозуміти вектор атаки, та що було вражено. Як то кажуть ламають не системи, ламають людей. Але я не про це.

За день повністю розкупили eSIM двох інших операторів 

Запись в блоге

Про кібератаку на "Київстар" та ризики

Такого рівня атак я навіть не пам'ятаю у світі. Таку атаку  провести не так просто, це команда/команди яка/які розуміється не тільки як працює HLR, але ще й мова про DWDM, OSS, базові, маршрутизатори, тощо. Саме тому ви не отримуєте IP.

Новость

Нова атака SLAM викрадає конфіденційні дані з процесорів AMD і майбутніх чипів Intel

Академічні дослідники розробили нову атаку за допоміжним каналом під назвою SLAM, яка використовує апаратні можливості, покликані підвищити безпеку майбутніх процесорів Intel, AMD і Arm, для отримання хеша кореневого пароля з пам'яті ядра.
 

Ukraine

 

  •  Home  •  Ринок  •  IТ-директор  •  CloudComputing  •  Hard  •  Soft  •  Мережі  •  Безпека  •  Наука  •  IoT