`

СПЕЦИАЛЬНІ
ПАРТНЕРИ
ПРОЕКТА

BEST CIO

Определение наиболее профессиональных ИТ-управленцев, лидеров и экспертов в своих отраслях

Человек года

Кто внес наибольший вклад в развитие украинского ИТ-рынка.

Продукт года

Награды «Продукт года» еженедельника «Компьютерное обозрение» за наиболее выдающиеся ИТ-товары

 

Huawei почала продажі роутера AX2 з Wi-Fi 6 та підтримкою HarmonyOS Mesh+

+11
голос

Huawei почала продажі роутера AX2 з Wi-Fi 6 та підтримкою HarmonyOS Mesh+

 

Підрозділ Huawei Consumer Business Group в Україні оголосив старт продажів бездротового роутера Huawei Wi-Fi AX2 на українському ринку.

Як повідомляється, Huawei Wi-Fi AX2 підтримує технологію Wi-Fi 6, що забезпечує на 38% вищу швидкість з’єднання. Це одна з переваг нового роутера, що гарантує безпроблемне підключення одразу декількох пристроїв, нижчу затримку, відсутність буферизації під час трансляції HD-фільмів і швидке завантаження великих файлів.

Також Huawei Wi-Fi AX2 забезпечує більшу ємність і зменшення перевантаженості мережі - 1 201 Мбіт/с для частоти 5 ГГц та 300 Мбіт/с для 2,4 ГГц. При підключенні до Wi-Fi пристрої автоматично перемикаються між 5 ГГц і 2,4 ГГц. Перша частота більш підходить для високої швидкості та плавного доступу в безпосередній близькості до роутера, а 2,4 ГГц — для поліпшеного покриття. Тобто, якщо користувач віддалиться від роутера, то пристрій автоматично переключиться на частоту 2,4 ГГц, а якість з’єднання при цьому залишиться оптимальною.

Huawei почала продажі роутера AX2 з Wi-Fi 6 та підтримкою HarmonyOS Mesh+


Новий пристрій також підтримує HarmonyOS Mesh+, що дозволяє спростити процес створення Mesh-мережі. Завдяки HarmonyOS Mesh+ усі роутери в будинку можна об’єднати для створення єдиної безшовної мережі Wi-Fi. Ця можливість оптимізує з’єднання між роутерами та пристроями, забезпечуючи покращений користувацький досвід. Так, якщо користувач рухається під час геймінгу чи перегляду відео, оптимальний Wi-Fi обирається автоматично відповідно до місцезнаходження пристрою.

HarmonyOS Mesh+ забезпечує підтримку безшовного роумінгу зі зменшеною затримкою перемикання між точками доступу — усього 50 мс порівняно із 100 мс для аналогічних пристроїв.

Також Huawei Wi-Fi AX2 підтримує функцію батьківського контролю, аби краще керувати контентом і часом, проведеним дітьми в мережі, для всіх підключених пристроїв. Завдяки цій опції користувачі можуть встановити час, який дитина проводить в інтернеті, а також заборонити перегляд певних вебсторінок. Заблокувати небажані сайти й обмежити доступ до обраних пристроїв можна в декілька кліків на смартфоні, завантаживши додаток Huawei AI Life з AppGallery.

Через цей додаток можна також легко керувати типом підключення, змінювати налаштування Wi-Fi, а також створювати окрему мережу для гостей, аби зберегти пароль від Wi-Fi у безпеці.

Новий Wi-Fi AX2 також оснащено технологією Huawei HomeSec, яка захищає від Brute-force-атак, запобігаючи проникненню сторонніх осіб до мережі, програмного забезпечення роутера чи крадіжці даних із Wi-Fi та гарантуючи безпечне мережеве середовище.

Huawei почала продажі роутера AX2 з Wi-Fi 6 та підтримкою HarmonyOS Mesh+


Особливо підкреслюється, аби зменшити перешкоди під час передачі сигналів, інженери Huawei ретельно працювали над розташуванням антен. Вони постійно коригували макет і перевіряли показники в лабораторії для досягнення найкращих показників. У результаті чотири високопродуктивні антени розміщено у вивірених місцях, аби мінімізувати перешкоди на одній частоті.

Роутер Huawei Wi-Fi AX2 доступний в Україні в офіційних точках продажу з рекомендованою ціною 1 399 грн.

Де і як компаніям необхідно укріпити свій захист

+11
голос

Напечатать Отправить другу

Читайте также

 
 

  •  Home  •  Рынок  •  ИТ-директор  •  CloudComputing  •  Hard  •  Soft  •  Сети  •  Безопасность  •  Наука  •  IoT