`

СПЕЦІАЛЬНІ
ПАРТНЕРИ
ПРОЕКТУ

Чи використовує ваша компанія ChatGPT в роботі?

BEST CIO

Определение наиболее профессиональных ИТ-управленцев, лидеров и экспертов в своих отраслях

Человек года

Кто внес наибольший вклад в развитие украинского ИТ-рынка.

Продукт года

Награды «Продукт года» еженедельника «Компьютерное обозрение» за наиболее выдающиеся ИТ-товары

 

>Укртелеком


Новость

Квартальний дохід «Укртелеком» зменшився на 10% до 1,13 млрд грн

За результатами першого кварталу 2024 року загальний дохід «Укртелеком» склав близько 1,13 млрд грн, що на 10% менше аналогічного періоду попереднього року. Показник EBITDA становив 275 млн грн, а маржа EBITDA – 24,3%. Капітальні інвестиції перевищили 74 млн грн.

Новость

Укртелеком збільшив оптичну мережу до 80 тис. км та планує за рік прокласти ще 8 тис. км

Протягом останніх років Укртелеком активно розбудовує оптичну інфраструктуру, інвестуючи в розвиток мережі FTTH/P за технологією GPON. У 2022-2023 рр., оператор побудував майже 11 тис. км оптичних ліній.

Новость

Дохід «Укртелекому» за 2023 рік перевищив 5 млрд грн

За заявою «Укртелекому», протягом 2023 року оператор забезпечував доступ до інтернету на рівні 90% від кількості населених пунктів, покритих мережею оператора до початку повномасштабного російського вторгнення, відновлював зв'язок у деокупованих населених пунктах, розбудовував оптичну інфраструктуру та реалізував низ

Новость

Новость

«Укртелеком» сплатив 1,35 млрд грн податків за 2023 рік

За заявою «Укртелекому», компанія виявилась найбільшим платником податків серед операторів та провайдерів фіксованого зв’язку в Україні, тому що оператор у 2023 році сплатив понад 1,35 млрд грн податків і зборів до бюджетів усіх рівнів.

Новость

«Укртелеком» передав РЕБ-системи нацгвардійцям

За заявою «Укртелекому», оператор передав українським військовим мобільні системи радіоелектронної боротьби (РЕБ). Партію таких засобів отримали бійці 4-тої бригади оперативного призначення імені Героя України сержанта Сергія Михальчука, також відомої як Бригада швидкого реагування НГУ «Рубіж».

Статья

Які цифрові продукти мають найбільший попит у бізнес-клієнтів операторів зв’язку?

Сучасні технології здатні забезпечити суттєву перевагу у конкурентній боротьбі. Оператори зв’язку вже давно пропонують бізнес-клієнтам далеко не лише тільки можливість спілкуватися та обмінюватися даними, а й хмарні сервіси та рішення для віддаленої співпраці, аналітичні інструменти для вивчення клієнтської бази та взаємодії з цільовою аудиторією тощо. Які з них наразі популярні та як розвивається напрямок B2B, розповідають представники провідних компаній

Новость

Новость

Дохід «Укртелеком» за три квартали склав 3,8 млрд грн.

За результатами роботи протягом 9 місяців оператор фіксованого зв’язку «Укртелеком» отримав загальний дохід у розмірі понад 3,8 млрд грн. Показник EBITDA компанії склав понад 1 млрд грн, а EBITDA margin становив 28%.

Новость

«Укртелеком» впроваджує технологію динамічного ID, незалежного від third-party cookies

За заявою «Укртелекому», оператор впровадив технологію роботи з даними користувачів в онлайн середовищі Onion ID компанії myGaru. Це динамічний ID з контрольованим доступом та криптографічним захистом, побудований на базі технології ідентифікації користувачів, незалежної від third-party cookies.
 

Ukraine

 

  •  Home  •  Ринок  •  IТ-директор  •  CloudComputing  •  Hard  •  Soft  •  Мережі  •  Безпека  •  Наука  •  IoT