`

СПЕЦІАЛЬНІ
ПАРТНЕРИ
ПРОЕКТУ

Чи використовує ваша компанія ChatGPT в роботі?

BEST CIO

Определение наиболее профессиональных ИТ-управленцев, лидеров и экспертов в своих отраслях

Человек года

Кто внес наибольший вклад в развитие украинского ИТ-рынка.

Продукт года

Награды «Продукт года» еженедельника «Компьютерное обозрение» за наиболее выдающиеся ИТ-товары

 

Frost & Sullivan визнав Check Point CloudGuard провідною хмарною платформою безпеки

+22
голоса

Frost & Sullivan визнав Check Point CloudGuard провідною хмарною платформою безпеки

 

Check Point Software Technologies, провідний світовий постачальник рішень для кібербезпеки, була визнана аналітичною компанією Frost & Sullivan лідером та інноватором у сфері хмарної безпеки. Понад три десятиліття Check Point є лідером у забезпеченні безпечного доступу до Інтернету для організацій будь-якого розміру. Останні нагороди Frost Radar Cloud-Native Application Protection Platforms і Frost Radar Cloud Workload Protection Platforms демонструють прихильність компанії до надання рішень безпеки для хмарних середовищ, орієнтованих на запобігання загрозам.

«Наша непохитна прихильність до прийняття стратегії запобігання загрозам для клієнтів зіграла ключову роль в наших досягненнях в області хмарних платформ Check Point. Ми пишаємося тим, що компанія Frost & Sullivan визнала нас лідером і новатором в галузі хмарної безпеки, - завив Ітай Грінберг (Itai Greenberg), директор зі стратегії Check Point. - Завдяки нашим комплексним можливостям CNAPP ми зберігаємо оптимізм і впевнені, що продовжимо надавати кращі в своєму класі рішення для забезпечення безпеки в умовах постійно мінливого ландшафту загроз протягом багатьох років».

У звіті Frost & Sullivan «Огляд платформ захисту хмарних додатків 2023», відзначаються сильні інноваційні можливості Check Point в області платформ захисту хмарних додатків (Cloud Native Application Protection Platform, CNAPP). Компанія є одним з небагатьох постачальників, які надають комплексну платформу CNAPP з усіма критично важливими можливостями протягом усього життєвого циклу хмарних додатків. Frost & Sullivan виділяє уніфіковану платформу CloudGuard CNAPP, яка забезпечує автоматизовану безпеку для захисту даних, хмарних активів, додатків, мереж і робочих навантажень клієнтів.

Платформи захисту хмарних робочих навантажень (Cloud Workload Protection platforms, CWPP) лежать в основі хмарної безпеки. У звіті Frost Radar Cloud Workload Protection Platforms 2023 зазначається, що Check Point демонструє сильні інноваційні можливості в області CWPP і хмарної безпеки. Frost & Sullivan відзначає CloudGuard за «забезпечення комплексного захисту хмарних активів, мереж, додатків і робочих навантажень в різних публічних і приватних хмарних середовищах».

Frost & Sullivan визнав Check Point CloudGuard провідною хмарною платформою безпеки


Оскільки Check Point продовжує впроваджувати інновації, Frost & Sullivan відзначає нещодавні досягнення, в тому числі нові інтеграції Amazon Macie та Microsoft Purview з двома потужними функціями безпеки, які охоплюють Data Security Posture Management (DSPM) і Effective Risk Management, які призначені для забезпечення більшого контролю і безпеки в хмарному середовищі. «Ці досягнення та дорожня карта продукту демонструють сильні інноваційні можливості компанії та прихильність до хмарної безпеки», - зазначив Ан Тьєн Ву (Anh Tien Vu), аналітик Frost & Sullivan.

Data Security and Privacy Management (DSPM): Захищає конфіденційні дані, визначаючи, які робочі навантаження містять такі дані, оцінюючи їхній стан безпеки та відповідно оновлюючи ризики хмарного середовища, щоб допомогти вам зосередитися на найбільш пріоритетних питаннях.

Effective Risk Management: Визначає пріоритети ризиків і надає дієві рекомендації щодо їх усунення на основі повного контексту стану робочих навантажень, вразливості мережі, дозволів для ідентифікаційних даних, аналізу шляхів атак і бізнес-цінності додатків, допомагаючи вам діяти швидко і зменшити поверхню атаки.

Публікується на правах реклами

Дополнительную информацию о компании и ее решениях вы можете найти на специальной странице http://ko.com.ua/check_point

Ready, set, buy! Посібник для початківців - як придбати Copilot для Microsoft 365

+22
голоса

Напечатать Отправить другу

Читайте также

 

Ukraine

 

  •  Home  •  Ринок  •  IТ-директор  •  CloudComputing  •  Hard  •  Soft  •  Мережі  •  Безпека  •  Наука  •  IoT