`

СПЕЦИАЛЬНІ
ПАРТНЕРИ
ПРОЕКТА

BEST CIO

Определение наиболее профессиональных ИТ-управленцев, лидеров и экспертов в своих отраслях

Человек года

Кто внес наибольший вклад в развитие украинского ИТ-рынка.

Продукт года

Награды «Продукт года» еженедельника «Компьютерное обозрение» за наиболее выдающиеся ИТ-товары

 

>Vodafone Украина


Новость

Дохід «Vodafone Україна» у I кварталі зріс на 10% до 5,2 млрд грн.

«Vodafone Україна», що входить до складу NEQSOL Holding (Азербайджан), звітує про результати роботи у першому кварталі 2022 року.

Новость

Українські оператори мобільного зв’язку відновлюють пошкоджену ворогом інфраструктуру

«Національний центр оперативно-технічного управління мережами телекомунікацій» (НЦУ) при «Державній службі спеціального зв'язку та захисту інформації України» (Держспецзвʼязку) продовжує працювати над створенням умов для забезпечення зв’язком українців.

Статья

Як за умов війни змінилась робота телеком-операторів?

Повномасштабне російське вторгнення змінило життя всіх українців. Але, мабуть, не буде перебільшенням сказати, що без зв’язку людям було б набагато важче. Тому ми звернулись до провідних телеком-операторів з питаннями як війна вплинула на їх роботу та бізнес, та яких зусиль коштує підтримання таких необхідних для країни та громадян сервісів

Новость

Vodafone розширив географію безплатного роумінгу на 12 країн

За заявою Vodafone, мобільний оператор розширив допомогу клієнтам, які вимушені шукати захисту за кордоном. На додачу до Польщі, Молдови, Угорщини, Румунії, Німеччини та Чехії безплатне підключення послуги «Доступний роумінг» тепер можливе також в Італії, Ірландії, Нідерландах, Португалії, Іспанії та Словаччині.

Новость

В національному роумінгу відтепер можна користуватись мобільним інтернетом

Українські мобільні оператори Київстар, Vodafone Україна та lifecell реалізували нову можливість в рамках національного роумінгу.

Новость

Мобільні оператори об’єднуються та запускають національний роумінг

7 березня 2022 року мобільні оператори Київстар, Vodafone Україна та lifecell разом з Міністерством цифрової трансформації України, Державною службою спеціального зв'язку та захисту інформації України, Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання посл

Новость

Новость

Новость

Новость

Vodafone розігнав LTE-мережу до рекордно високої швидкості в 772 Мбіт/с

Vodafone спільно з компанією Nokia провели успішне тестування роботи мережі у принципово новий спосіб. Інженери успішно здійснили агрегацію чотирьох несучих частот: LTE1800 20Mhz 4x4 + LTE2100 10Mhz 4x4 + LTE2600 10Mhz 4x4 + LTE900 5Mhz 2x2.
 
 

  •  Home  •  Рынок  •  ИТ-директор  •  CloudComputing  •  Hard  •  Soft  •  Сети  •  Безопасность  •  Наука  •  IoT