`

СПЕЦИАЛЬНІ
ПАРТНЕРИ
ПРОЕКТА

BEST CIO

Определение наиболее профессиональных ИТ-управленцев, лидеров и экспертов в своих отраслях

Человек года

Кто внес наибольший вклад в развитие украинского ИТ-рынка.

Продукт года

Награды «Продукт года» еженедельника «Компьютерное обозрение» за наиболее выдающиеся ИТ-товары

 

Перший у світі ноутбук із тачпадом, вбудованим у клавіатуру

+11
голос

Перший у світі ноутбук із тачпадом, вбудованим у клавіатуру вiд Prestigio

Prestigio спільно з Clevetura протягом року працювали над проектом ноутбука на базі технології TouchOnKeys. Це перший у світі ноутбук, де величезний тачпад вбудований у клавіші.

В процесі роботи використовували напрацювання з патентного портфоліо компанії Clevetura LLC. Спеціально для цієї моделі Clevetura розробила унікальний клавіатурний модуль TouchOnKeys другого покоління з поліпшеною тач-функцією. Більше 10 патентних заявок подано для захисту даної технології.

«Досвід взаємодії з ноутбуком з технологією TouchOnKeys ефективніший, ніж зі звичайними: адже тут не потрібно постійно переносити руку на окремий тачпад. Менше відволікаючих маніпуляцій - більша ефективність. При цьому не потрібно пристосовуватися та змінювати звички - жести в TouchOnKeys такі ж, як і на тачпаді. Впевнений, що користувач високо оцінить нову модель Prestigio - перший у світі ноутбук без окремого тачпаду, оскільки він більше й не потрібен», каже Майк Крупенко, СЕО Clevetura.

Як відмічається, новий потужний 14-дюймовий ноутбук на базі процесора Intel - це преміальна модель.

В основі ноутбука - технологія TouchOnKeys, яка доповнює клавіатуру функціями тачпаду. Таким чином, тачпад більше не займає окремого місця і стає набагато більшим, займаючи майже всю площу клавіатури. Робота стає комфортнішою: всі пристрої введення в одному місці, прямо під рукою.

Вбудований у клавіатуру тачпад автоматично перемикається між режимами введення тексту і сенсорного управління. Все це, завдяки розумній технології розпізнавання жестів. При цьому клавіші мають ножичний механізм із комфортним ходом в 1,2 мм, а натискання відчувається як на звичайній клавіатурі.

За допомогою клавіатури-тачпада можна переміщати курсор і об'єкти на екрані, скролити сторінки, змінювати їх розміри, управляти гучністю й яскравістю екрана. Підсвічування клавіш, яке регулюється, допомагає підлаштуватися під будь-яке освітлення.

Продажі даної моделі стартують у вересні 2021 року.

Як протидіяти DDoS та цілеспрямованим атакам на інфраструктуру

+11
голос

Напечатать Отправить другу

Читайте также

 
 

  •  Home  •  Рынок  •  ИТ-директор  •  CloudComputing  •  Hard  •  Soft  •  Сети  •  Безопасность  •  Наука  •  IoT