`

СПЕЦІАЛЬНІ
ПАРТНЕРИ
ПРОЕКТУ

Чи використовує ваша компанія ChatGPT в роботі?

BEST CIO

Определение наиболее профессиональных ИТ-управленцев, лидеров и экспертов в своих отраслях

Человек года

Кто внес наибольший вклад в развитие украинского ИТ-рынка.

Продукт года

Награды «Продукт года» еженедельника «Компьютерное обозрение» за наиболее выдающиеся ИТ-товары

 

>Интервью


Статья

Антон Коломійцев, StarWind Software: "Ми перші створили гіперконвергентну платформу під Windows"

Гіперконвергентні платформи відносно недавно набули своєї популярності. Примітно, що одне з таких рішень було розроблено командою, очолюваною українським експертом.

Статья

Геннадій Карпов, De Novo: «Ми серйозно просунулися до високорівневих хмарних сервісів»

De Novo - добре відомий на українському ІТ-ринку хмарний провайдер, який нещодавно вирішив вийти з новими пропозиціями своїх сервісів. Це і стало головним приводом для спілкування з CTO компанії Геннадієм Карповим. А розпочали ми з традиційного питання про те, як De Novo зустріла повномасштабне вторгнення і які довелося долати технологічні та організаційні складнощі

Статья

Олег Сивинюк, Incoresoft: «Головна причина нашого успіху в тому, що ми з самого початку пішли в напрямку AI»

Команда українських розробників Incoresoft, яка створила оригінальне рішення з відеоаналітики «Вежа», досить молода, але вже досягла високих результатів у своєму сегменті. Ми зустрілися з керівником компанії Олегом Сивинюком, щоб обговорити, що цікавого відбувається в цьому напрямі. А наше спілкування почалося з питання про те, як з'явилася ідея зайнятися саме відеоаналітикою

Статья

Роман Нечет, roda computer: «Наша ключова відмінність - в наявності широкого портфелю захищеного обладнання»

Сьогодні у нас в гостях Роман Нечет, голова представництва компанії roda computer в Україні. Нашу розмову ми почали с традиційного питання про діяльність компанії та актуальність застосування спеціалізованих захищених комп’ютерних систем в Україні.

Статья

Олексій Нечуятов, AMD: «Ми значно прискорили темп інновацій у серверній індустрії»

Ми поговорили зі співробітником європейського офісу AMD Олексієм Нечуятовим, який зараз перебуває в Україні разом з сім'єю, яка живе в Одесі. Він є представником підрозділу центрів обробки даних (Datacenter BU) у регіоні EMEA.

Статья

Юрій Сидоренко, Netwave: "Майбутнє за тими, хто надає професійні IT-послуги та керовані сервіси, які бізнес використовує за потреби"

Сьогодні у нас в гостях Юрій Сидоренко, CEO та один із співзасновників компанії Netwave, яка дуже динамічно розвивається останні роки. Традиційно ми почали нашу розмову з питання про те, як і з чого стартував цей системний інтегратор.

Статья

Олег Половинко, CIO в КМДА: «Наші рішення допомагають киянам жити комфортно, а за умов війни додалися зусилля щодо збереження життя»

Наш сьогоднішній співрозмовник досить добре відома людина на українському ринку системної інтеграції, де пропрацював понад 15 років у таких компаніях, як Integrity Vision та SiBiS.

Статья

Валерий Базыленко, ASUS: «Мы работаем с прицелом на перспективу не менее трех лет»

Наша встреча с Валерием Базыленко, директором по развитию бизнеса ASUS в Украине, состоялась в канун нового 2022 года, когда традиционно подводятся итоги и намечаются планы.

Статья

Карлис Луцс, QNAP: «В Украине наш бизнес за последний год вырос на 30%»

Сегодня у нас в гостях Карлис Луцс, региональный менеджер по развитию бизнеса QNAP в Балтике и СНГ. На разговор мы начали с вопроса о том, как повлияла и влияет пандемия на работу компании, специализирующейся на выпуске сетевых хранилищ (NAS). Кстати, название компании - QNAP - это аббревиатура Quality Network Appliance Provider.

Статья

Артур Цесляр, «Кредобанк»: «Сьогодні банки конкурують не тільки своїми продуктами, але все частіше через ІТ»

У нас в гостях Артур Цесляр, заступник голови правління Кредобанку, який входить до міжнародної групи PKO Bank Polski і займає провідні позиції у різних рейтингах українських спеціалізованих видань. Слід вказати, що Артур був переможцем BEST CIO свого часу, та має досвід застосування IT в фінансовому секторі.

 

Ukraine

 

  •  Home  •  Ринок  •  IТ-директор  •  CloudComputing  •  Hard  •  Soft  •  Мережі  •  Безпека  •  Наука  •  IoT