`

СПЕЦИАЛЬНІ
ПАРТНЕРИ
ПРОЕКТА

BEST CIO

Определение наиболее профессиональных ИТ-управленцев, лидеров и экспертов в своих отраслях

Человек года

Кто внес наибольший вклад в развитие украинского ИТ-рынка.

Продукт года

Награды «Продукт года» еженедельника «Компьютерное обозрение» за наиболее выдающиеся ИТ-товары

 

>QNAP


Новость

ПЗ ADRA NDR перетворює PoE-комутатори QNAP сімейства QGD на пристрої кібербезпеки

Компанія QNAP анонсувала використання програмного забезпечення ADRA Network Detection and Response (NDR) для модернізації PoE-комутаторів QGD (QGD-1600P та QGD-1602P) до пристроїв кібербезпеки. Зазначається, ADRA NDR було розроблено для реалізації можливостей швидкого тестування та розслідування, поєднуючи кілька функцій виявлення, аналізу та реагування.

Новость

QNAP TS-h1090FU – нове All-flash U.2 NVMe мережеве сховище високої щільності з 10 відсіками

Компанія QNAP Systems представила NVMe All-flash NAS високої щільності TS-h1090FU з архітектурою U.2 NVMe PCIe Gen 4 x4 SSD, що забезпечує для робочих навантажень високу пропускну здатність та низькі затримки.

Новость

QNAP у співпраці з Intel випустила NAS промислового класу TS-i410X

Компанія QNAP Systems представила 10GbE NAS промислового класу TS-i410X. Новинку відрізняє безвентиляторна конструкція, міцний корпус, підтримка різноманітних варіантів установки (приставка або настінний монтаж), а також широкий діапазон робочих температур та живлення від джерела постійного струму.

Статья

Які виклики постали перед ІТ-компаніями з початком війни?

Серію публікацій про становище, в якому опинилися вітчизняні IT-компанії, продовжує розповідь про учасників ланцюжка постачання апаратного забезпечення – вендори, дистриб'ютори, інтегратори

Новость

Статья

QuTS hero – практическое знакомство

Операционная система QuTS hero применяется в широком спектре сетевых хранилищ QNAP и отличается наличием файловой системы ZFS и поддержкой приложений с QNAP App Center. Предлагаем ближе познакомиться со встроенными возможностями этой платформы на примере модели TS-473A

Новость

QNAP анонсирует NVMe-систему и NAS с поддержкой Thunderbolt 4

Компания QNAP на выставке CES 2022 продемонстрировала широкую линейку NAS. В частности производитель представил системы 25GbE-ready NVMe с флэш-памятью и с Thunderbolt 4.  

Новость

Новость

Статья

Карлис Луцс, QNAP: «В Украине наш бизнес за последний год вырос на 30%»

Сегодня у нас в гостях Карлис Луцс, региональный менеджер по развитию бизнеса QNAP в Балтике и СНГ. На разговор мы начали с вопроса о том, как повлияла и влияет пандемия на работу компании, специализирующейся на выпуске сетевых хранилищ (NAS). Кстати, название компании - QNAP - это аббревиатура Quality Network Appliance Provider.

 
 

  •  Home  •  Рынок  •  ИТ-директор  •  CloudComputing  •  Hard  •  Soft  •  Сети  •  Безопасность  •  Наука  •  IoT