`

СПЕЦИАЛЬНІ
ПАРТНЕРИ
ПРОЕКТА

BEST CIO

Определение наиболее профессиональных ИТ-управленцев, лидеров и экспертов в своих отраслях

Человек года

Кто внес наибольший вклад в развитие украинского ИТ-рынка.

Продукт года

Награды «Продукт года» еженедельника «Компьютерное обозрение» за наиболее выдающиеся ИТ-товары

 

>Hardware


Новость

BittWare IA-220-U2 – прискорювач дискових операцій формфактора U2

У рамках участі у конференції Flash Memory Summit 2022 компанія BittWare продемонструвала рішення IA-220-U2, що є прискорювачем дискових операцій формфактора U2.

Новость

Intel представила дискретну графіку Arc Pro

Корпорація Intel анонсувала сімейство графічних процесорів Arc Pro, куди увійшов мобільний професійний GPU A30M та дві моделі для настільних ПК: A40 шириною в один слот і A50, що займає два слоти. Заявлено, що обидва настільні адаптери націлюються на компактні ПК.

Новость

ПЗ ADRA NDR перетворює PoE-комутатори QNAP сімейства QGD на пристрої кібербезпеки

Компанія QNAP анонсувала використання програмного забезпечення ADRA Network Detection and Response (NDR) для модернізації PoE-комутаторів QGD (QGD-1600P та QGD-1602P) до пристроїв кібербезпеки. Зазначається, ADRA NDR було розроблено для реалізації можливостей швидкого тестування та розслідування, поєднуючи кілька функцій виявлення, аналізу та реагування.

Новость

Новость

Штучний м'язовий актуатор націлюється на окуляри доповненої реальності та рукавички з тактильною віддачею

Компанія Samsung Electronics повідомила, що дослідник Samsung Research доктор Бонсу Сін (Bongsu Shin) виступив співавтором статті «Приведення в дію компактних пристроїв доповненої реальності, що носяться, за допомогою багатофункціональних штучних м'язів» в науковому журналі Nature Communications.

Новость

LG One:Quick Flex – рішення все-в-одному для відеоконференцій та інтерактивної роботи

Компанія LG Electronics (LG) представила дисплей LG One: Quick Flex (модель 43HT3WJ) із 43-дюймовим сенсорним 4K UHD екраном.

Новость

Пам'ять семантичний SSD Samsung забезпечує приріст продуктивності у 20 разів

На конференції Flash Memory Summit 2022, що відбулася в Санта-Клара (Каліфорнія, США), компанія Samsung Electronics представила «Пам'ять семантичний SSD», в якому поєднуються динамічна та енергонезалежна пам'ять. Новинка має інтерфейс Compute Express Link (CXL).

Новость

SK Hynix розробила 238-шарову флешпам'ять 4D NAND

Компанія SK Hynix оголосила про випуск 238-шарових NAND флеш-чіпів, які, за її заявою, є першими подібними рішеннями в індустрії. Повідомляється, що клієнтам вже відвантажуються досвідчені зразки мікросхем об'ємом 512 Гбіт типу TLC 4D NAND. Масове їхнє виробництво має стартувати на початку 2023 року.

Новость

Новость

Монітор Lenovo Legion Y25g-30 з частотою оновлення екрана 360 Гц вже в Україні

Компанія Lenovo представила на українському ринку 24,5-дюймовий монітор Legion Y25g-30, якій, за заявою виробника, має найвищу у світі частоту оновлення екрана до 360 Гц. Роздільна здатність IPS-матриці дисплея — Full HD (1920х1080), її яскравість — 400 ніт, а швидкість відгуку — 1 мс.
 
 

  •  Home  •  Рынок  •  ИТ-директор  •  CloudComputing  •  Hard  •  Soft  •  Сети  •  Безопасность  •  Наука  •  IoT