`

СПЕЦІАЛЬНІ
ПАРТНЕРИ
ПРОЕКТУ

Чи використовує ваша компанія ChatGPT в роботі?

BEST CIO

Определение наиболее профессиональных ИТ-управленцев, лидеров и экспертов в своих отраслях

Человек года

Кто внес наибольший вклад в развитие украинского ИТ-рынка.

Продукт года

Награды «Продукт года» еженедельника «Компьютерное обозрение» за наиболее выдающиеся ИТ-товары

 

>ИТ-директор


Запись в блоге

Хайп і реальність генеративного АІ: Як подалати деяки бар'єри впровадження

У попередньому пості були сформульовані деяки передумови та бар'єри, які стоять на шляху успішного впровадження АІ в промисловому варіанті на рівні підприємства.

Новость

Новость

Новость

Запись в блоге

Хайп і реальність генеративного АІ: Бар'єри впровадження

Останнім часом ми стали свідками сплеску ажіотажу навколо генеративного АІ. Особливо з появою ChatGPT та подібних інновацій. Розмови про трансформаційний потенціал штучного інтелекту не вщухають. І це схоже на космічний корабель, який обіцяє доставити нас до зірок.

Новость

IT-Enterprise допоможе «Нібулону» на шляху оптимізації та цифровізації бізнесу

«Нібулон», найбільший оператор елеваторних потужностей України та лідер ринку зернового експорту, співпрацює з IT-Enterprise з 2014 року і зараз розпочинає новий етап руху до всебічної цифровізації.

Статья

Як RPA-платформа допомогла SkyUр автоматизувати оплату рахунків

У сучасному бізнес-оточенні, що динамічно змінюється, при впровадженні ІТ-проєктів на перший план виходить такий фактор, як адаптованість. Прикладом цього стало використання платформи EasyRPA в ІТ-інфраструктурі авіаперевізника SkyUр

Новость

Ukroliya підвищує ефективність управління виробництвом у співпраці з IT-Enterprise

Команда IT-Enterprise розпочала проєкт нового рівня цифровізації процесів, який дозволить додатково підвищити ефективність управління виробничими майданчиками компанії Ukroliya.

Новость

Bimex допомогла «ДСНС України» модернізувати систему зв'язку на базі IP-телефонії Cisco

Компанія Bimex повідомляє, що у травні виграла тендер на постачання понад тисячі комплектів обладнання для IP-телефонії на замовлення центру зв'язку та управління «Державної служби України з надзвичайних ситуацій» (ДСНС), запропонувавши найкращі цінові умови та строки постачання.

Статья

«Свій до свого по своє»

На початку осені в столичному конгресно-виставковому центрі «Парковий» вперше відбулася подія «Своє.ІТ». Її відвідувачі мали нагоду ознайомитись з можливостями та протестувати вітчизняні розробки в галузі систем автоматизації підприємств, що здатні замінити й дотепер досить поширене в нашій країні російське програмне забезпечення на кшталт «1С». Яке вочевидь становить загрозу як національній безпеці, так і українському бізнесу
 

Ukraine

 

  •  Home  •  Ринок  •  IТ-директор  •  CloudComputing  •  Hard  •  Soft  •  Мережі  •  Безпека  •  Наука  •  IoT