`

СПЕЦІАЛЬНІ
ПАРТНЕРИ
ПРОЕКТУ

Чи використовує ваша компанія ChatGPT в роботі?

BEST CIO

Определение наиболее профессиональных ИТ-управленцев, лидеров и экспертов в своих отраслях

Человек года

Кто внес наибольший вклад в развитие украинского ИТ-рынка.

Продукт года

Награды «Продукт года» еженедельника «Компьютерное обозрение» за наиболее выдающиеся ИТ-товары

 

Стартував BEST CIO 2023. Реєстрація продовжується!

+22
голоса

Стартував BEST CIO 2023. Реєстрація відкрита!

Організаційний комітет проєкту BEST CIO оголошує про старт Чотирнадцятого конкурсу для ІТ-директорів України.
 
Нагадаємо, що BEST CIO 2021, який мав би бути фінішований на весні 2022 р. так і не був завершений через початок агресії рф.
 
Партнерами BEST CIO 2023 виступили компанії Check Point, De Novo, IT-Solutions, "Метінвест Діджитал" та UCloud.
 
«Наш проект ми проводили кожний рік, починаючи з 2008 р., але війна, яку розвʼязала росія, зламала хід розвитку всієї країни і ми не змогли фінішувати BEST CIO 2021, як було заплановано. Минулий рік був дуже складний - всім, і ринку в цілому було не до того, але зараз, незважаючи на непросту ситуацію, ми все ж таки вирішили запускати BEST CIO 2023. Бізнес відновлюється й роль ІТ-директорів тільки посилюється. Визначення найкращих серед них - головне завдання нашого проекту і воно зараз дуже актуальне для ринку. Окремо хотів би висловити слова подяки всім нашим партнерам, без чиєї підтримки ми не змогли би стартувати BEST CIO 2023», - зазначив Михайло Лаптєв, головний редактор видання "Компьютерное Обозрение" і голова журі BEST CIO.
 
У конкурсі можуть узяти участь усі охочі ІТ-директори українських компаній, достатньо лише зареєструватися та заповнити анкети в рамках першого етапу проєкту, який триватиме до 15 березня. На основі анкетування будуть сформовані списки учасників конкурсу, з яких журі, що складається з ринкових експертів та ІТ-директорів, які перемогли раніше в конкурсі, обере трійки фіналістів BEST CIO 2023.
 

Після першого туру відбудеться другий, у межах якого з фіналістами та їхніми керівниками буде проведено додаткові інтерв'ю. Зібрана інформація буде представлена журі для визначення переможців BEST CIO 2023 у кожній з індустрій.

Вы можете ознайомитися з результатами попереднього конкурсу. А також до вашої уваги фоторепортаж с церемонії нагородження за підсумками BEST CIO 2020.

 

Фоторепортаж по следам торжественной церемонии BEST CIO 2020

Ready, set, buy! Посібник для початківців - як придбати Copilot для Microsoft 365

+22
голоса

Напечатать Отправить другу

Читайте также

 

Ukraine

 

  •  Home  •  Ринок  •  IТ-директор  •  CloudComputing  •  Hard  •  Soft  •  Мережі  •  Безпека  •  Наука  •  IoT