`

СПЕЦІАЛЬНІ
ПАРТНЕРИ
ПРОЕКТУ

Чи використовує ваша компанія ChatGPT в роботі?

BEST CIO

Определение наиболее профессиональных ИТ-управленцев, лидеров и экспертов в своих отраслях

Человек года

Кто внес наибольший вклад в развитие украинского ИТ-рынка.

Продукт года

Награды «Продукт года» еженедельника «Компьютерное обозрение» за наиболее выдающиеся ИТ-товары

 

Тимур Ягофаров

Дисплей, що розтягується з 12 до 14 дюймів

+24
голоса

Компанія LG Display оголосила про випуск першого дисплея високої роздільної здатності, здатного відчутно збільшувати свої розміри шляхом розтягування.

У цьому блозі вже обговорювалися розробки у сфері розтяжної електроніки загалом і дисплеї цього типу, зокрема. І ось відбулося офіційне оголошення такого рішення. За заявою LG Display, представлений компанією дисплей, що розтягується, є першим у галузі зі здатністю до 20-відсоткової розтяжності, щільністю зображення 100 ppi та здатністю зображення повноколірних RGB-зображень. А його висока гнучкість, довговічність і надійність покликані максимально підвищити його потенціал для комерційного використання.
Дисплей, що розтягується з 12 до 14 дюймів
Основою для цього дисплея став полімер, який застосовується в контактних лінзах. Завдяки цьому його вихідний 12 дюймовий розмір може бути збільшений до 14 дюймів без порушення працездатності та деградації характеристик.

Для формування зображення в цьому рішенні застосовуються мікросвітлодіоди з кроком 40 мкм. Ще одна реалізована в ньому технологічна новинка - замість традиційних лінійних провідників для передавання електричних сигналів використані мініатюрні спіралі. Це дає змогу уникнути розриву ланцюгів під час їхнього згинання і розтягування.
Дисплей, що розтягується з 12 до 14 дюймів
За задумом розробників, це рішення було зроблено таким, що легко прикріплюється до вигнутих поверхонь, таких як шкіра, одяг, меблі, автомобілі та літаки. Що значно розширює потенціал дисплея в різних галузях, включно з модою, переносними пристроями, мобільністю та іграми.

Повідомляється, що цей дисплей, що розтягується, став результатом проєкту, який стартував ще 2020 року під егідою Міністерства торгівлі, промисловості та енергетики Південної Кореї. У його рамках було об'єднано зусилля близько двох десятків академічних і дослідницьких організацій країни. Завершення проєкту намічено на 2024 р. Цікаво буде побачити, де ж саме знайде застосування таке оригінальне рішення.

Ready, set, buy! Посібник для початківців - як придбати Copilot для Microsoft 365

+24
голоса

Напечатать Отправить другу

Читайте также

Ідея розтягування і згинання дисплеїв мертвонароджена на мою думку

Це скоріше не про якісь майбутні пристрої, які можна буде розтягувати. То дійсно маячня.
Це про стійкість дисплеїв. Якщо їх можна отак згинати, чи тягнути, то вони будуть краще витримувати активні зовнішні сили та будуть міцніші.

Може ви і праві, бо складається враження що компаніям нікуди гроші дівати, а пресі ні про що писати :-(

На жаль, дійсно інноваційних речей в обмаль...
Наприклад у найважливішому сегменті - розробці акумуляторів - нічого революційного вже років 30 нема.

 

Ukraine

 

  •  Home  •  Ринок  •  IТ-директор  •  CloudComputing  •  Hard  •  Soft  •  Мережі  •  Безпека  •  Наука  •  IoT