`

СПЕЦИАЛЬНІ
ПАРТНЕРИ
ПРОЕКТА

BEST CIO

Определение наиболее профессиональных ИТ-управленцев, лидеров и экспертов в своих отраслях

Человек года

Кто внес наибольший вклад в развитие украинского ИТ-рынка.

Продукт года

Награды «Продукт года» еженедельника «Компьютерное обозрение» за наиболее выдающиеся ИТ-товары

 

Як управляти парком техніки Apple для малого та середнього бізнесу

+33
голоса

 

iLand предожит решения Mosyle MDM для управления парком устройств

Як управляти парком техніки Apple для малого та середнього бізнесу

Комп'ютери, планшети, смартфони Apple стають все більш популярні - в тому числі і в бізнес-сегменті. І зрозуміло, що одна справа, коли такий пристрій в приватному володінні, а зовсім інша - коли воно стає "корпоративним", нехай навіть мова йде й про невелику компанію, але ж умови володіння і ціна даних, вже зовсім інша.

Рішення Mobile Device Management дозволяє системним адміністраторам швидко застосовувати налаштування для роботи пристроїв — налаштування сертифікатів, потрібних мереж, профілів VPN, доступів до принтерів та мережевих ресурсів, налаштовувати та виконувати резервні копії, слідкувати за оновленням версій ПЗ та контролем оновлень операційної системи.

З квітня 2021 року популярне та доступне рішення для віддаленого керування парком техніки Apple, Mosyle MDM, стає безкоштовним для парку до 30 пристроїв. Йдеться про керування операційними системами macOS/iOS/iPadOS/tvOS.

У платній версії також доступні сервіси Single sign-on.

Для IT-директорів рішення MDM дозволяє встановлювати та контролювати політики захисту та безпеки. За окрему оплату доступні зручні інструменти Identity Management, Endpoint Security, NIST 800-53/SOC2/CIS Security Benchmarks — адміністратор масово застосовує потрібні тести безпеки на вілповідні групи користувачів і перевіряє чи відповідають віддалені робочі місця потрібним політикам.

Якщо у часи роботи в офісах можна було збігати ногами та перевірити робоче місце працівника, та налаштувати робочу чи виправити проблему, то у часи нескінченних карантинів потрібні доступні та надійні рішення для забезпечення безперервної роботи команд.

Традиційно недоукомплектовані та перенавантажені IT-команди тепер можуть скористатися сучасним інструментом для безперервної підтримки роботи парку техніки компанії витрачаючі на це істотно менше часу та отримуючі більшу керованість і гнучкість — і все це віддалено та надійно.

Також потрібно відзначити, що рішення Mosyle MDM повністю сумісне з сервісами Apple Business Manager та Apple School Manager і дозволяє компаніям швидко та віддалено розгортати парк техніки не торкаючись пристроїв, zero touch deployment. Фактично один раз зробивши потрібні налаштування IT-команда перекладає питання розгортання на відділ закупівель — новий працівник отримує запаковану коробку з технікою, активує її та автоматично має всі потрібні для роботи налаштування.

Більше деталей про рішення Mosyle MDM, а також про сервіси Apple Business Manager та Apple School Manager, ви можете дізнатися у фахівців компанії iLand. Ви також можете задати запитання, що виникли з управління парком техніки Apple.

З будь який питань стосвно систем MDM а також сервісу Apple Business Manager звертайтесь будь ласка до авторизованого дилера Apple, компанії iLand!

 Apple Product Professional
iLand (Macintosh Company)

працюємо для вас з 1998 року
iPhone: (044) 323-06-09
 www.iland.ua

[email protected]

магазин Apple: www.store.iland.ua

Де і як компаніям необхідно укріпити свій захист

+33
голоса

Напечатать Отправить другу

Читайте также

 
 

  •  Home  •  Рынок  •  ИТ-директор  •  CloudComputing  •  Hard  •  Soft  •  Сети  •  Безопасность  •  Наука  •  IoT