`

СПЕЦИАЛЬНІ
ПАРТНЕРИ
ПРОЕКТА

BEST CIO

Определение наиболее профессиональных ИТ-управленцев, лидеров и экспертов в своих отраслях

Человек года

Кто внес наибольший вклад в развитие украинского ИТ-рынка.

Продукт года

Награды «Продукт года» еженедельника «Компьютерное обозрение» за наиболее выдающиеся ИТ-товары

 

Western Digital розпочинає поставки жорстких дисків 22 ТБ

Компанія Western Digital оголосила про початок поставок жорстких дисків місткістю до 22 ТБ. Ці нові HDD доступні в трьох варіантах для різних застосувань.

WD Red Pro розроблений для використання у системах NAS із 24 відсіками та включає технологію NASware 3.0, багатоосьовий датчик удару та елементи керування відновленням помилок, які допомагають поліпшити роботу RAID.

WD Purple Pro призначений для додатків відеоспостереження, розроблений для обробки до 64 однопотокових HD-камер, а також до 32 одночасних потоків штучного інтелекту, і розрахований на до 550 ТБ/рік, він має швидкість шпинделя 7200 об/хв.

Ще один продукт - WD Gold - спеціально позначено як корпоративний диск для використання клієнтами ІТ та центрів обробки даних. Він включає захист від втрати живлення та вказано як сумісний із Windows, Windows Server і Linux, має кеш-пам’ять 512 МБ і швидкість шпинделя 7200 об/хв. Крім того, використовується технологія OptiNAND, яка допомагає збільшити швидкість роботи дисків.

Як повідомляється ціна всіх трьох дисків становить 599,99 доларів, і вони будуть доступні протягом наступних 3-4 тижнів.

Як протидіяти DDoS та цілеспрямованим атакам на інфраструктуру

+11
голос

Напечатать Отправить другу

Читайте также

А какие технологии используются? Нагрев пластины, гелий? Как на счет сделать обзор по надежности гелиевых дисков, они ведь на рынке уже с 2016 года, думаю статистика есть.

Чтобы иметь статистику, надо иметь а) много и разных дисков в своём парке и б) желание делиться результатами. Обычно ссылаются на данные BackBlaze https://www.backblaze.com/b2/hard-drive-test-data.html. Если говорить о дисках WD, то HUH - это гелиевые, HUS - атмосферные. Обычно в гелиевых больше пластин. По мере уплотнениЯ записи на поверхность атмосферники вытесняют гелиевые ценой. У тех и других статистика отказов низкая.

Андрій, дякую вам за відповідь.

Стосовно WD -
А ваші замовники що частіше обирають WD чи Seagate?

Зазвичай ми ставимо Western Digital Ultrastar, іноді Toshiba - із суто практичних міркувань: наявності в каналі та ціни.

Дякую вам за таку скору відповідь.
Чомусь роками вважав, що завжди треба обирати Seagate, як більш надійні. Але подивився https://www.backblaze.com/blog/backblaze-drive-stats-for-q1-2022/
Щось там в них не дуже показники
До речі, було б цікаво почитати ваші коменти до цієї останньої підбірки статистики. Може як окрему публікацію

Які можуть бути коментарі до чужої вичерпної статистики?
Завжди раджу виходити з того, що виробників HDD лише троє, всі їхні дискі більш-менш однакові за показниками. А вибирати треба надійного постачальника, а не конкретну модель. Ще я б не вівся на всі ці дискі “для NAS” або «для відеоспостереження». Беріть стандартні ентерпрайз 7200rpm і спіть спокійно.

Андрій, по суті, якщо зібрати твої коментарі з цієї гілки окремими абзацами, то вже готовий пост й буде )

Не всі читають коменти, а блоги - майже всі!

Змій спокусник
Трохи згодом

Взагалі то коментувати чужу статистику - марна справа.
Як і намагання обрати собі щось, покладаючись на світову bigdata.
Може статися нещасний випадок - по дорозі до споживача хтось упустить ту коробку з жорсткими дисками - і прощавай позитивна статистика.

Покладатися треба на постачальника та здоровий глузд.

Більш детально про це, якщо хтось прогавив пост

Про надійність серверів та серверних компонентів

https://ko.com.ua/pro_nadijnist_serveriv_ta_servernih_komponentiv_141747

 
 

  •  Home  •  Рынок  •  ИТ-директор  •  CloudComputing  •  Hard  •  Soft  •  Сети  •  Безопасность  •  Наука  •  IoT