`

СПЕЦІАЛЬНІ
ПАРТНЕРИ
ПРОЕКТУ

Чи використовує ваша компанія ChatGPT в роботі?

BEST CIO

Определение наиболее профессиональных ИТ-управленцев, лидеров и экспертов в своих отраслях

Человек года

Кто внес наибольший вклад в развитие украинского ИТ-рынка.

Продукт года

Награды «Продукт года» еженедельника «Компьютерное обозрение» за наиболее выдающиеся ИТ-товары

 

Vodafone забезпечить інтернет-сервіси GPON впродовж 72 годин за відключення електропостачання

+11
голос

Vodafone забезпечить інтернет-сервіси впродовж 72 годин за відключення  електропостачання

За заявою Vodafone, компанія повністю укомплектувала операторське обладнання мережі GPON альтернативними джерелами живлення, що забезпечить роботу сервісів 72 години.

Щоб підтримати українців у складні економічні часи та допомогти обрати стабільний енергонезалежний зв’язок, оператор пропонує користувачам протестувати енергоефективний домашній інтернет, який працює навіть, коли у будинку немає світла.

У межах акції «Спробуй Гігабіт», усі абоненти, які замовлять підключення до Vodafone Gigabit Net у червні 2024 року, отримають перші 30 днів користування без абонплати. Пропозиція дозволить новим абонентам перевірити можливості та відчути всі переваги високошвидкісного інтернет-доступу.

«Через постійні пошкодження російським агресором енергетичної інфраструктури Україна знову в умовах віялових відключень. Мешканці багатьох міст вже відчули, як важко працювати, навчатись, слідкувати за ситуацією в країні чи бути на зв’язку з рідними без стабільного інтернету. Маємо позитивний досвід роботи сервісів на резервному живленні під час тривалих блекаутів, зокрема, у Харкові, Дніпрі й Одесі та позитивні відгуки про сталість мережі від абонентів в усіх містах присутності. – зазначив Сергій Скрипніков, генеральний директор телеком-оператора Vega, компанії, яка відповідає за напрямок фіксованого зв’язку у Vodafone Україна. – Саме тому Vodafone надає можливість користувачам протестувати роботу сервісу під час відключень, щоб кожен на власному досвіді зміг перевірити якість послуг. Навіть у пікові місяці навантаження ми отримували найвищий індекс споживчої лояльності та готовності рекомендувати послуги компанії (NPS), тому впевнено пропонуємо своїм клієнтам тестовий період».

Послуга доступна у Києві, Одесі, Львові, Харкові, Запоріжжі, Дніпрі, Миколаєві, Івано-Франківську, Вишневому та Чорноморську. Перевірити можливість підключення можна на мапі інтернету під час знеструмлень. Після закінчення акційного періоду діятиме базова вартість у тарифі.

Для користування швидкісним оптичним інтернетом необхідно обов’язково встановити абонентський термінал. Vodafone забезпечує цим обладнанням своїх клієнтів без додаткової плати.

Нагадаємо, завдяки надійності та пропускній спроможності GPON (гігабітна пасивна оптична мережа), забезпечує швидкість до 1 Гбіт/с. Надалі вона легко модернізується у XGS-PON, яка дозволяє збільшити швидкість передачі даних вже до 10 Гбіт/с.

Енергоефективною технологія є завдяки відсутності між операторським обладнанням і користувачем активних елементів, які потребують живлення, тож набагато легше забезпечити все устаткування альтернативними джерелами. Клієнтське обладнання встановлюється безпосередньо у квартирі і якщо абонент заживить своє, а оператор – своє, інтернет буде навіть під час відключення електропостачання.

 

Ready, set, buy! Посібник для початківців - як придбати Copilot для Microsoft 365

+11
голос

Напечатать Отправить другу

Читайте также

 

Ukraine

 

  •  Home  •  Ринок  •  IТ-директор  •  CloudComputing  •  Hard  •  Soft  •  Мережі  •  Безпека  •  Наука  •  IoT