`

СПЕЦІАЛЬНІ
ПАРТНЕРИ
ПРОЕКТУ

Чи використовує ваша компанія ChatGPT в роботі?

BEST CIO

Определение наиболее профессиональных ИТ-управленцев, лидеров и экспертов в своих отраслях

Человек года

Кто внес наибольший вклад в развитие украинского ИТ-рынка.

Продукт года

Награды «Продукт года» еженедельника «Компьютерное обозрение» за наиболее выдающиеся ИТ-товары

 

В Amazon Web Services зміна керівника

0 
 

Reuters повідомляє, що глава Amazon.com прибуткового підрозділу хмарних обчислень Amazon Web Services, піде у відставку наступного місяця після трирічного терміну.

Адам Селіпскі (Andy Jassy), який також є членом команди Amazon, що консультує генерального директора Енді Джасі (Andy Jassy), залишить компанію 3 червня.

Його замінить Метт Гарман (Matt Garman), старший віце-президент, який керував продажами і маркетингом в AWS. Він почав працювати в Amazon як стажер влітку 2005 року.

Селіпскі, якому 57 років, сумарно провів в AWS 14 років у двох періодах. Він був генеральним директором Tableau Software (зараз підрозділ Salesforce) з 2016 по 2021 рік, коли йому запропонували очолити хмарний підрозділ Amazon з призначенням Джасі головою всієї компанії.

Під керівництвом Селіпського AWS стрімко зростала, подвоївши продажі з 45,4 млрд дол. за рік перед його призначенням до 90,8 млрд дол. у 2023 році та майже подвоївши операційний прибуток до 24,6 млрд дол. за цей період.

Проте, AWS зіткнулася з критикою за те, що вона недостатньо швидко розгортає конкурентоспроможні послуги генеративного штучного інтелекту, щоб відповісти на виклик, який кидають їй конкуренти, зокрема OpenAI. Нещодавно компанія зробила свою службу чат-ботів Amazon Q широко доступною для бізнесу.

"Я не думаю, що це буде дуже руйнівним, - сказав Джеймі Мейерс (Jamie Meyers), старший аналітик Laffer Tengler Investments, який володіє акціями Amazon. - Ключовим гравцем для AWS завжди був Енді Джасі, який заснував і очолював підрозділ до трьох років тому. Поки він залишається на чолі компанії, діяльність AWS має продовжуватися згідно з планом".

Хоча AWS має найбільшу частку на хмарному ринку США, її домінування знаходиться під тиском з боку Microsoft та її швидкозростаючого сервісу Azure. Останій зараз отримує вигоду від пропозицій штучного інтелекту, що працюють завдяки зв'язці з OpenAI. А другий конкурент Google Cloud nt; динамічно розвивається, розгортаючи свої послуги у напрямку АІ.

Ready, set, buy! Посібник для початківців - як придбати Copilot для Microsoft 365

0 
 

Напечатать Отправить другу

Читайте также

 

Ukraine

 

  •  Home  •  Ринок  •  IТ-директор  •  CloudComputing  •  Hard  •  Soft  •  Мережі  •  Безпека  •  Наука  •  IoT