`

СПЕЦІАЛЬНІ
ПАРТНЕРИ
ПРОЕКТУ

Чи використовує ваша компанія ChatGPT в роботі?

BEST CIO

Определение наиболее профессиональных ИТ-управленцев, лидеров и экспертов в своих отраслях

Человек года

Кто внес наибольший вклад в развитие украинского ИТ-рынка.

Продукт года

Награды «Продукт года» еженедельника «Компьютерное обозрение» за наиболее выдающиеся ИТ-товары

 

Thales підписала три угоди з українською промисловістю

0 
 

Thales підписала три угоди з українською промисловістю

За повідомленням Thales, три угоди від імені компанії підписали Паскаль Сурісс (Pascale Sourisse), старший виконавчий віцепрезидент з міжнародного розвитку, Крістоф Саломон (Christophe Salomon), виконавчий віцепрезидент із безпечних комунікацій та інформаційних систем, і Ерве Дамманн (Hervé Dammann), виконавчий віцепрезидент із наземних і повітряних систем.

Дві угоди стосуються одного з підприємств Акціонерного товариства "Українська оборонна промисловість":

Перша угода оголошує про намір Thales створити спільне підприємство в Україні, яке сприятиме постачанню та експлуатації обладнання для портфеля оборонних систем Групи, включно з електронною війною, а також обладнанням тактичного зв'язку, системами ППО та радарами.

Друга угода стосується електронних бойових засобів, де Thales забезпечить велике технічне обслуговування, тестування і спеціалізоване навчання. Ця угода спрямована на розвиток місцевого потенціалу технічного обслуговування в Україні, що дасть змогу скоротити цикли ремонту та обслуговування і забезпечити найкращу експлуатаційну готовність.

У рамках окремої та третьої угоди, підписаної з українською компанією FRDM, що спеціалізується на БПЛА і UGV, Thales має намір спільно з FRDM розробити та виготовити безпілотну авіаційну систему, здатну нести та випускати боєприпаси.

Паскаль Сурісс, старший виконавчий віцепрезидент з міжнародного розвитку, сказав: "Thales є давнім партнером українських військ, співпрацюючи з ними понад 10 років, спочатку в галузі радіоелектронної боротьби, а потім розширивши спектр програм. У короткостроковій перспективі ці угоди ще більше зміцнюють підтримку Thales у забезпеченні готовності сил України. Надалі вони також демонструють нашу прихильність, завдяки співпраці з провідними українськими гравцями та постачальниками, створенню довгострокового плацдарму в Україні та зміцненню місцевої оборонної промисловості країни".

Новостворені Сили Безпілотних Систем потребують 140 ноутбуків, триває збір

0 
 

Напечатать Отправить другу

Читайте также

 

Ukraine

 

  •  Home  •  Ринок  •  IТ-директор  •  CloudComputing  •  Hard  •  Soft  •  Мережі  •  Безпека  •  Наука  •  IoT