`

СПЕЦІАЛЬНІ
ПАРТНЕРИ
ПРОЕКТУ

Чи використовує ваша компанія ChatGPT в роботі?

BEST CIO

Определение наиболее профессиональных ИТ-управленцев, лидеров и экспертов в своих отраслях

Человек года

Кто внес наибольший вклад в развитие украинского ИТ-рынка.

Продукт года

Награды «Продукт года» еженедельника «Компьютерное обозрение» за наиболее выдающиеся ИТ-товары

 

Starlink на смартфонах стає ближче

+11
голос
Як повідомляє The Street, на веб-сайті Starlink зʼявилася детальна сторінка сервісу Starlink Direct to Cell, на якій описані кроки щодо використання прямого стільникового зв'язку.
 
Постійно зростаюче сузір'я супутників Starlink буде підтримувати передачу тексту на смартфони з 2024 року, а роком пізніше також голосу і даних.
 
Зараз Starlink співпрацює з шістьма мобільними провайдерами по всьому світу, включаючи T-Mobile (TMUS) - Get Free Report, Rogers, Kddi, Optus, One NZ і Salt.
 
Компанія T-Mobile оголосила про своє партнерство зі SpaceX трохи більше як рік тому, заявивши, що в США щонайменше 500 000 квадратних миль позбавлені стільникового зв'язку. Оператор заявив, що партнерство зі SpaceX сприятиме виконанню його місії з ліквідації мертвих зон і розширенню глобального зв'язку.
 
Генеральний директор T-Mobile Майк Зіверт (Mike Sivert) у своїй тодішній заяві сказав, що партнерство являє собою "революційний альянс", який стане потужним викликом нинішнім способам зв'язку у світі.
 
Щоб зробити цей альянс реальністю, SpaceX минулого тижня звернулася до Федеральної комісії з питань зв'язку США з проханням надати їй спеціальні тимчасові повноваження на запуск і випробування супутників другого покоління, оснащених технологією прямого зв'язку з сотами мобільного зв'язку.
 
Ці модернізовані супутники, за словами SpaceX, працюватимуть з існуючими LTE-телефонами "скрізь, де можна побачити небо". Використання прямого зв'язку Starlink не потребуватиме жодних змін в апаратному забезпеченні, прошивці або спеціальних додатках. На сторінці також пояснюється, що Starlink Direct to Cell використовуватиме "вдосконалений модем eNodeB", який "діє як вежа стільникового зв'язку в космосі". Система дозволить мережеву інтеграцію "подібно до стандартного роумінгового партнера".

Digital Twin для мережевої інфраструктури: технологія завтрашнього дня, що доступна вже сьогодні

+11
голос

Напечатать Отправить другу

Читайте также

А мощна докладніше про цих котів? "...оснащених технологією прямого зв'язку з котами мобільного зв'язку"

 

Ukraine

 

  •  Home  •  Ринок  •  IТ-директор  •  CloudComputing  •  Hard  •  Soft  •  Мережі  •  Безпека  •  Наука  •  IoT