`

СПЕЦІАЛЬНІ
ПАРТНЕРИ
ПРОЕКТУ

Чи використовує ваша компанія ChatGPT в роботі?

BEST CIO

Определение наиболее профессиональных ИТ-управленцев, лидеров и экспертов в своих отраслях

Человек года

Кто внес наибольший вклад в развитие украинского ИТ-рынка.

Продукт года

Награды «Продукт года» еженедельника «Компьютерное обозрение» за наиболее выдающиеся ИТ-товары

 

Співзасновник OpenAI Ілля Суцкевер покидає компанію

0 
 
Співзасновник і головний науковий співробітник OpenAI Ілля Суцкевер (Ilya Sutskever) залишає стартап, який знаходиться в центрі сьогоднішнього буму штучного інтелекту, повідомляє Reuters.

"Без нього OpenAI не був би тим, чим він є", - написав генеральний директор OpenAI Сем Альтман (Sam Altman) у зверненні до компанії.

Новим головним науковим співробітником компанії стане Якуб Пахоцкі (Jakub Pachocki), повідомляє компанія у своєму блозі. Раніше він обіймав посаду директора з досліджень OpenAI і керував розробкою GPT-4 і OpenAI Five.

"Після майже десяти років роботи я прийняв рішення покинути OpenAI", - написів Суцкевер у своєму пості на X. Він також повідомив, що працює над новим проектом, "який має для мене велике особисте значення, про який я розповім в належний час".

Нагадаємо, Ілля Суцкевер відіграв ключову роль у драматичному звільненні та повторному прийнятті на роботу Сема Альтмана у листопаді минулого року. У той час Суцкевер був членом правління OpenAI і допоміг організувати звільнення Альтмана. Через кілька днів він змінив курс, підписавши лист співробітників з вимогою повернути голову компанії і висловивши жаль з приводу своєї "участі в діях ради директорів".

Після повернення Альтмана Суцкевера вивели зі складу ради директорів, і його становище в компанії стало незрозумілим.

Невдовзі після запуску наприкінці 2022 року ChatGPT був названий найшвидшим додатком в історії, який досяг 100 мільйонів активних користувачів щомісяця. Однак, за даними аналітичної компанії Similarweb, відвідуваність веб-сайту ChatGPT у всьому світі за останній рік різко впала і лише зараз повертається до свого піку, досягнутого в травні 2023 року.

Зазначимо, що Ілля Суцкевер вже давно є видатним дослідником у галузі штучного інтелекту. До заснування OpenAI він працював дослідником в Google та захищав дисертацію у Стенфорді. Свою кар'єру він почав, працюючи з Джеффрі Хінтоном (Geoffrey Hinton), одним з так званих «хрещених батьків АІ».

Ready, set, buy! Посібник для початківців - як придбати Copilot для Microsoft 365

0 
 

Напечатать Отправить другу

Читайте также

 

Ukraine

 

  •  Home  •  Ринок  •  IТ-директор  •  CloudComputing  •  Hard  •  Soft  •  Мережі  •  Безпека  •  Наука  •  IoT