Samsung випустила захищений планшет Galaxy Tab Active5

19 февраль, 2024 - 13:25

Samsung Electronics анонсувала Galaxy Tab Active5, захищений планшет, створений для роботи в суворих умовах.

Як зазначається Galaxy Tab Active5 забезпечує значне покращення продуктивності, довговічності та безпеки порівняно із попередньою моделлю. Крім того, новий пристрій доступний у версії Enterprise Edition, що дозволяє компаніям легко реєструвати, налаштовувати, керувати та аналізувати сотні пристроїв.

Розроблений з урахуванням потреб роздрібної торгівлі, Galaxy Tab Active5 оснащений камерою з високою роздільною здатністю для сканування штрих-кодів та технологією NFC. А також функцією push-to-talk для більш ефективного зв'язку в магазині тощо. На додаток до роздрібної торгівлі, Galaxy Tab Active5 також надає нові можливості в інших галузях, які вимагають високого ступеня надійності, включаючи харчову промисловість, виробництво, транспорт, будівництво та державний сектор.

Тепер пристрій витримує падіння з висоти 1,5 м сам по собі і 1,8 м у захисному чохлі.

Galaxy Tab Active5 оснащений склом Corning Gorilla Glass 5, що забезпечує підвищену міцність і стійкість дисплея до подряпин.

Планшет має захист від води та пилу за стандартом IP68 і відповідає сертифікації MIL-STD-810H. Завдяки регульованим налаштуванням чутливості дотику сенсорний екран пристрою можна використовувати у вологих умовах або в рукавичках, а також він був протестований для використання з дезінфікуючими засобами. Планшет до того ж поставляється з пером S Pen (із захистом IP68), що ідеально підходить для нотаток і збору підписів клієнтів за будь-яких погодних умов.

Не дивлячись на те, що Galaxy Tab Active5 міцний, він має тонкий і легкий дизайн. При товщині 10,1 мм і масі у 433 г пристрій дуже портативний і зручний у використанні

Galaxy Tab Active5 оснащений функціями, які підвищують продуктивність і допомагають продавцям працювати більш ефективно. За допомогою програмованої бічної клавіші працівники можуть миттєво отримати доступ до функції push-to-talk для спілкування з колегами одним натисканням кнопки. Він має підвищену максимальну гучність динаміка, що забезпечує чіткий і точний зв'язок у шумному середовищі.

Планшет може функціонувати як сканер штрих-кодів корпоративного рівня завдяки 13-мегапіксельній камері, здатній захоплювати цілі партії за одне сканування за допомогою функції Knox Capture. Він також оснащений технологією зчитування NFC і підтримує платформу Knox Platform для POS (Point of Sale), що робить його зручним, портативним платіжним рішенням для магазинів і ресторанів.

Для повної інтеграції в будь-яке робоче місце Galaxy Tab Active5 також сумісний з низкою аксесуарів сторонніх виробників, включаючи док-станції, зарядні пристрої POGO, клавіатури, чохли для роботи в польових умовах і багато іншого.

Планшет Galaxy Tab Active5 також оснащений підтримкою мереж 5G і Wi-Fi 6. Він також підтримує CBRS (Citizens Broadband Radio Service) для роботи в приватних мережах.

Galaxy Tab Active5 поставляється з додатковою підтримкою eSIM, що дозволяє користувачам мати окремі телефонні номери для роботи та особистих потреб. Це також полегшує перемикання між двома SIM-картами залежно від мережевого середовища, тому професіонали можуть користуватися своєю приватною мережею всередині магазину або офісу і перемикатися на загальнодоступні мережі, перебуваючи за його межами.

Для забезпечення автономної роботи протягом усього дня Galaxy Tab Active5 підтримує функцію заряджання POGO, яка дозволяє на робочому місці з док-станціями POGO заряджати кілька пристроїв одночасно. Пристрій також оснащений змінним акумулятором і може використовувати функцію швидкої зарядки, мінімізуючи час простою між заряджаннями. Крім того, Galaxy Tab Active5 може працювати без акумулятора в режимі "Без акумулятора", що дозволяє працівникам безперервно використовувати пристрій у кіосках або в автомобілях і зберігати заряд акумулятора в спекотному середовищі.

Для адаптації до різних умов роботи 8-дюймовий дисплей Galaxy Tab Active5 оснащений технологією Vision Booster, яка покращує видимість при яскравому зовнішньому освітленні. Екран також став на 13% яскравішим, ніж у попередньому поколінні, і має частоту оновлення 120 Гц для більш плавного перегляду планограм та інших детальних документів.

Galaxy Tab Active5 підтримується платформою безпеки Samsung Knox, що забезпечує комплексний захист. Крім того, цей апарат є першим захищеним пристроєм Samsung з підтримкою Samsung Knox Vault - ізольованого, апаратного рішення безпеки, яке забезпечує додатковий рівень захисту від загроз різного рівня. Виробник запевняє, що Knox Vault допомагає захистити пристрій від атак як на програмне, так і на апаратне забезпечення, забезпечуючи конфіденційність PIN-кодів, паролів, ключів безпеки та інших важливих даних.

Планшет Galaxy Tab Active5 доступний у США за ціною від 549 дол.