`

СПЕЦИАЛЬНІ
ПАРТНЕРИ
ПРОЕКТА

BEST CIO

Определение наиболее профессиональных ИТ-управленцев, лидеров и экспертов в своих отраслях

Человек года

Кто внес наибольший вклад в развитие украинского ИТ-рынка.

Продукт года

Награды «Продукт года» еженедельника «Компьютерное обозрение» за наиболее выдающиеся ИТ-товары

 

Qualcomm анонсувала процесори Snapdragon 7 Gen 1 та Snapdragon 8+ Gen 1

+11
голос

Компанія Qualcomm представила нові процесорні платформи для смартфонів: Snapdragon 7 Gen 1 та Snapdragon 8+ Gen 1.

Snapdragon 7 Gen 1 розрахований на застосування у верхньому ешелоні пристроїв середнього рівня. Чип має вісім обчислювальних ядер - одне ядро ​​Cortex-A710 Prime (2,4 ГГц), три ядра Cortex-A710 Performance (2,36 ГГц) та чотири ядра Cortex-A510 Efficiency (1,8 ГГц).

Ця платформа також використовує прискорювач графіки Adreno 662 та модем Snapdragon X62 5G (швидкість завантаження даних до 4,4 Гбіт/с). На борту також модуль штучного інтелекту Qualcomm AI Engine сьомого покоління.

Процесор Snapdragon 7 Gen 1 може використовуватись з оперативною пам'яттю LPDDR5-3200 до 16 ГБ, підтримує дисплеї QHD+ із частотою оновлення 60 Гц, а також фотомодулі з роздільною здатністю до 200 Мп.

Компанія також анонсувала Snapdragon 8+ Gen 1, націлений на використання у флагманських смартфонах.

Це є поліпшена версія Snapdragon 8 Gen 1, який мав вісім обчислювальних ядер - потужне ядро ​​Kryo Prime (3,0 ГГц), три ядра Kryo Performance (2,5 ГГц) та чотири ядра Kryo Efficiency (1,8 ГГц). Нова платформа отримала підвищення тактових частот: у Kryo Prime до 3,2 ГГц, Kryo Performance - до 2,8 Ггц, Kryo Efficiency - до 2,0 ГГц.

Snapdragon 8+ Gen 1 також отримав модуль штучного інтелекту Qualcomm AI Engine сьомого покоління та модем Snapdragon X65 5G.

Виробник наголошує, що нова версія процесора дає підвищення продуктивності на 10% та на 30% кращі показники енергетичної ефективності.

Snapdragon 8+ Gen 1 підтримує дисплеї 4K із частотою оновлення до 60 Гц та QHD+ із частотою до 144 Гц.

Обидва процесори мають контролери Wi-Fi 6E та Bluetooth 5.3, підтримують HDR10 та HDR10+, а також aptX Voice, aptX Lossless, aptX Adaptive та LE audio.

Слід додати, що Snapdragon 7 Gen 1 вироблятиметься на лініях Samsung за технологією 4 нм, тоді як Snapdragon 8 Gen 1 - на заводах TSMC з тими же нормами 4 нм.

Як протидіяти DDoS та цілеспрямованим атакам на інфраструктуру

+11
голос

Напечатать Отправить другу

Читайте также

 
 

  •  Home  •  Рынок  •  ИТ-директор  •  CloudComputing  •  Hard  •  Soft  •  Сети  •  Безопасность  •  Наука  •  IoT