`

СПЕЦІАЛЬНІ
ПАРТНЕРИ
ПРОЕКТУ

Чи використовує ваша компанія ChatGPT в роботі?

BEST CIO

Определение наиболее профессиональных ИТ-управленцев, лидеров и экспертов в своих отраслях

Человек года

Кто внес наибольший вклад в развитие украинского ИТ-рынка.

Продукт года

Награды «Продукт года» еженедельника «Компьютерное обозрение» за наиболее выдающиеся ИТ-товары

 

QNAP випустила нову серію корпусів для JBOD-сховищ петабайтного класу

+22
голоса

QNAP випустила нову серію корпусів для JBOD-сховищ петабайтного класу

Компанія QNAP Systems представила нові корпуси для JBOD-сховищ даних серії TL-Rx00PES-RP, які оснащено інтерфейсом PCIe Gen 3 x8, що забезпечують швидкість передавання даних до 64 Гбіт/с.

Модель TL-R1600PES-RP містить 16 дискових відсіків і розміщується в стійці, займаючи висоту 3U. Модель TL-R1200PES-RP з 12 відсіками для дисків монтується в стійку, займаючи висоту 2U.

Користувачі можуть збільшити наявні об'єми зберігання NAS до петабайтного класу шляхом під'єднання декількох накопичувачів серії TL-Rx00PES-RP, не вимагаючи перебудови RAID-масиву на головному NAS. Серія TL-Rx00PES-RP підтримує диски SATA, що дає змогу підприємствам вибирати з широкого спектра жорстких дисків корпоративного класу. Ця серія підходить для підприємств, яким потрібне архівування/резервне копіювання додатків віртуалізації, записів відеоспостереження, великих даних і мультимедіа.

Broadcom закрила угоду по придбанню VMware за 69 млрд дол.


"Технологічний прогрес зазвичай супроводжується підвищенням вимог до систем зберігання даних. Організаціям, які працюють з особливо великими масивами даних, як-от дослідницькі інститути та медіакомпанії, потрібні легко масштабовані рішення. QNAP представляє серію TL-Rx00PES-RP як рішення петабайтного класу для зберігання даних. Серія TL-Rx00PES-RP підтримує диски SATA, які є бюджетними і доступні з великою місткістю", - говорить Джеррі Денг, менеджер з продукції компанії QNAP.

Увімкнення/вимкнення серії TL-Rx00PES-RP пов'язане з хостовим NAS, що дає змогу скоротити кількість завдань з управління обладнанням для ІТ-персоналу. Для масштабування NAS за допомогою корпусів розширення серії TL-Rx00PES-RP необхідні карти розширення сховища QXP-3X8PES (PCIe Gen 3 x8) або QXP-3X4PES (PCIe Gen 3 x4).

Broadcom закрила угоду по придбанню VMware за 69 млрд дол.


Нова серія TL-Rx00PES-RP і супутні карти розширення вже надійшли в продаж.

Новинки також доступні з попередньо встановленими в них жорсткими дисками від Seagate і WD.

Модель TL-R1200PES-RP (192TB) з 12 HDD Seagate 16 ТБ ST16000NM000J з гарантією 5 років і попередньо проведеним тестуванням обійдеться у 259999 грн, а з 12 HDD Western Digital 16 ТБ WD161KFGX - 314999 грн.

Щодо TL-R1600PES-RP (192TB), то така система з 16 HDD Seagate 12 ТБ ST12000NM000J з гарантією 5 років і попередньо проведеним тестуванням буде коштувати 223999 грн, а з 16 HDD Western Digital 12 ТБ WD121KFBX - 399999 грн.

Дополнительную информацию о компании и ее решениях вы можете найти на специальной странице http://ko.com.ua/qnap

Ready, set, buy! Посібник для початківців - як придбати Copilot для Microsoft 365

+22
голоса

Напечатать Отправить другу

Читайте также

 

Ukraine

 

  •  Home  •  Ринок  •  IТ-директор  •  CloudComputing  •  Hard  •  Soft  •  Мережі  •  Безпека  •  Наука  •  IoT