Powerwalker: що треба знати про сонячні інвертори (відео)

12 июль, 2023 - 15:12

Powerwalker: що треба знати про сонячні інвертори (відео)

Компанія Diweave, офіційний дистриб’ютор систем та джерел безперебійного живлення PowerWalker в Україні, пропонує рішення цього виробника напрямку сонячної енергетики.

Сонячні інвертори PowerWalker  — це багатофункціональні мережеві інвертори, які поєднують в собі функції інвертора, сонячного зарядного пристрою та управління батареєю для забезпечення безперебійного живлення. PowerWalker пропонує чотири серії сонячних інверторів – SVN, LGT, SKY та PWM. В залежності від потреб можливе підключення інверторів потужністю від 3,6 кВт до 15 кВт.

Сонячні інвертори PowerWalker серії SVN є гібридними інверторами, що поєднують у собі функції сонячного інвертора On-Grid, зарядного пристрою для сонячних батарей та управління акумуляторами для забезпечення безперебійного електроживлення (ДБЖ). На його вбудованому РК-екрані є доступні функції, налаштовані користувачем, такі як струм заряду батареї та пріоритет зарядного пристрою змінного/електричного струму. 

PowerWalker LiFe Battery System - ESS - це модульний і масштабований блок літій-іонних батарей, що підходить для всіх сонячних інверторів виробника. Система накопичення енергії (ESS) легка та компактна, заряджається з високою швидкістю та розрахована на 6000-8000 циклів заряду, що ідеально підходить для довгострокових проектів. Літій-залізо-фосфатна технологія гарантує безпеку та надійність. 

Сонячні інвертори PowerWalker серій SKY та LGT - це багатофункціональні інвертори для роботи в мережі та поза нею, що поєднують у собі функції інвертора, сонячного зарядного пристрою та системи керування акумуляторами для забезпечення безперебійного електроживлення (ДБЖ). Удосконалений сенсорний РК-дисплей дозволяє легко налаштовувати такі параметри, як струм заряджання акумулятора та пріоритет AC/PV. 

*Ви можете налаштувати переклад субтитрів. На відео в правому нижньому куті натисніть СС, потім значок настройки – шестерінку - після чого Subtitles/CC та AutoTranslate де можна вибрати Ukrainian

 

Офіційним дистриб'ютором PowerWalker в Україні є компанія  Diweave.

Якщо у вас виникли питання щодо продукції PowerWalker, ви можете задати їх нашим фахівцям.

[email protected]
+380 44 200 28 18